Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

e - BOSZKOWO wita Was! 

 

Misja portalu e-boszkowo.pl :

  • gromadzenie i popularyzacja wiedzy o Boszkowie i okolicy wśród turystów i mieszkańców,
  • edukacja turystyczna, historyczna i ekologiczna,
  • stworzenie jednego centralnego punktu informacyjnego o Boszkowie,
  • stworzenie społeczności e-boszkowo na forum dyskusyjnym,
  • systematyczny rozwój portalu i gromadzenie informacji.

 

Jak powstało e-boszkowo.pl ?

Niniejsza strona jest spełnieniem marzeń autorów o stworzeniu strony o miejscu, w którym od dziecka spędzało się najpiękniejsze wakacje, odbywały się niezapomniane imprezy, poznało wielu przyjaciół. Wreszcie po dwóch latach udało się wygospodarować trochę czasu, by stworzyć to co w tej chwili drogi internauto widzisz. Na razie jest skromnie, ale zgodnie z naszą misją będziemy nasz portal rozwijać. Liczymy na Ciebie. Czekamy na naszym forum.

Są przecież inne strony o Boszkowie!

Tak, ale inne strony to po prostu strony jakiegoś ośrodka wypoczynkowego, albo są to strony zależne od pewnych instytucji, panuje tam cenzura i polityczna poprawność w określonym kierunku. W dodatku część tych stron "umarło". Na naszej stronie i na naszym forum nie ma cenzury za wyjątkiem cenzury "obyczajowej", ale to jest chyba zrozumiałe.
Poza tym jesteśmy niezależni finansowo, a przede wszystkim jesteśmy "u siebie".

W jaki sposób mogę współuczestniczyć w rozwoju portalu?

Jeśli chcesz i masz odrobinę czasu to możesz podzielić się z nami na przykład swoją wiedzą w zakresie turystyki, historii, ciekawych wydarzeń. Możesz komentować i "prostować" artykuły umieszczone przez nas i innych użytkowników. Możesz pisać własne artykuły, które będziemy umieszczać na naszych stronach. Masz może jakieś stare zdjęcia, które wzbogaciły by naszą galerię? Możesz udzielać się na naszym forum skąd też będziemy zbierać informacje i publikować tutaj. Masz może inne propozycje? Pole działania jest szerokie. Wszystko zależy od Ciebie. Czekamy na naszym forum dyskusyjnym.

 

Pozdrawiamy,

Załoga e-boszkowo.plDane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 1.2°C
Temp. wody: 2.2°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: WSW

Ostatni odczyt:
15.01.2022 15:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl