Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 24-08-2014 10:45
Data modyfikacji: 24-08-2014 10:54

     W tym roku BoszkowoFest toczyło się wokół mobilnej sceny o nazwie Lucilla należącej do Gładek Brothers Band. Moblina scena to nagłośnienie 8 kW firmy RCF z własnym zasilaniem z agregatu prądotwórczego, co ciekawe na scenie można obejrzeć i potem posłuchać w trakcie koncertu, jak brzmią legendarne organy Hammond B3 z 1955 r.

Lucilla to wspaniały pomysł na koncertową niezależność od różnych koniecznych rzeczy do przygotowania koncertu. Scena po prostu wjeżdża na wskazane miejsce, trochę technicznych zabiegów i można grać dla publiczności. Zespół Gładek Brothers Band to stały bywalec corocznego festiwalu muzyki country w Mrągowie. Praktycznie każdy letni weekend zespół Zbyszka i Andrzeja Gładków gości na licznych plenerowych imprezach w całym kraju.

Gładek Brothers Band grali dla festiwalowej publiczności w Boszkowie zarówno w pierwszy jak i drugi dzień imprezy przeboje muzyki country i liczne tzw. covery przebojów muzycznych, m.in. grupy Dżem. Sądząc po reakcjach publiczności zespół idealnie nadaje się na letnie spotkania muzyczne, w pięknych okolicznościach przyrody. Tańczące pary pod sceną mówiły same za siebie. Co ciekawe nawet deszcz chciał słuchać sobotniego koncertu Gładek Brothers Band i przestał padać... :-)

Należy dodać, że zespół jest związany z Boszkowem i w swojej muzycznej karierze, w różnych składach i z różną muzyką, gościli na boszkowskich scenach wielokrotnie. Może uda się nam namówić Zbyszka na wspomnienia o Boszkowie z dawnych lat, na pewno będzie to ciekawa lektura. A może spotkamy się kiedyś ze Zbyszkiem i zespołem przy kominku, aby opowiedzieć zainteresowanym jak to w Boszkowie dawniej muzycznie bywało...?

Dla zainteresowanych podaję adres strony internetowej zespołu: http://www.gladekbrothersband.pl

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 207.241.229.48 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 9.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 14.5[m/s]
Kierunek wiatru: S

Ostatni odczyt:
27.02.2017 20:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl