Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 16-02-2014 10:54
Data modyfikacji: 16-02-2014 11:00

      Nie jest daleko z Brenna do Boszkowa, bo przez Miasto i Papiernię, omijając w lesie z lewej strony Bartkowy "Kopiec Wilsona" i dalej również lasem przez Dominice, może być nieco ponad 10 km. I w tym Brennie kilka lata temu zawiązała się ponad 20 osobowa grupa teatralna dorosłych, która po amatorsku najpierw wystawiła inscenizację bajki o "Czerwonym Kapturku", potem "Stoliczku nakryj się" i w ubiegłym roku "Krzesiwo". W bieżącym roku sięgnęli po baśń sceniczną Hanasa Christiana Andersena "Nowa szata króla", którą wystawili w czasie XXII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a XII w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Brennie [tekst p. Doroty Wolniczak].

      Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami z premiery przedstawienia. Takie inicjatywy, lokalne przedsięwzięcia niech będą zachętą do działania na różnych polach lokalnych społeczności w regionie. Brawo Brenno!!!

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 207.241.231.148 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 9.5°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 16.1[m/s]
Kierunek wiatru: SW

Ostatni odczyt:
27.02.2017 09:20

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl