Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 18-08-2010 11:26
Autor: Zbyszek Krawczyk   

17.08.2010.

 

 

W dniu 15.08.2010 r. ok. godz. 4.45 w Boszkowie policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Wijewie legitymowali mężczyznę  niedaleko jednego z hoteli. Podczas poszukiwania w kieszeniach dokumentów i wyciągania rzeczy osobistych mężczyzna razem z innymi przedmiotami  wyjął woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Widząc, że  w tym momencie wszystko wyszło na jaw mężczyzna przyznał sam,  że są to narkotyki w postaci amfetaminy. Policjanci widząc, że mężczyzna znajduje się w stanie „nieważkości”  przeprowadzili także badanie narkotesterem, który wykazał, iż jest on pod wpływem narkotyków. Wrocławianin został zatrzymany pod groźbą kary do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

 

 

Informacje jak i motywy graficzne pochodzą ze strony

KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI w LESZNIE

http://www.leszno.policja.gov.pl/


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.237.61.235 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Treser Dodano: 19-08-2010 IP: Przeszli by się z pieskami wyszkolonymi do szukania tego świństwa to by na co trzeciego uczestnika tej marnej imprezy szczekały. Dealerów należy rozstrzeliwać bez Sądu.
ewa Dodano: 26-09-2011 IP: To prawda że dominuje tutaj ćpanie i picie,ale jak mówią;Jaki pan taki kram;Należy zmienić prawo i za chamstwo,chuligaństwo,złodziejstwo zaganiać do obozów pracy.Jakby tak jeden z drugim popracowali z 18 godzin dziennie w ciężkich warunkach,dostali michę zupy,to na drugi raz pomyślałby dwa razy nad tym co robi.Wszędzie byłoby czysto a autostrady pieły się do nieba.No ale wtedy krzyk podnieśli by pseudo obrońcy praw człowieka.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl