Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 15-08-2010 09:20
Autor: Rosiński Piotr   

09.08.2010. Jak co roku Zespół ds. Kontroli Organizacji i Bezpieczeństwa Wypoczynku Dzieci i Młodzieży kontrolował placówki kolonijne i obozowe powiatu leszczyńskiego. W ubiegły piątek kontroli takiej poddano kolonie i obozy w miejscowości wypoczynkowej Boszkowo. Kontrola była także jednym z elementów realizowanych w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2010". Sprawdzano warunki sanitarno- epidemiologiczne, bezpieczeństwo przeciwpożarowe, a także kwalifikacje osób odpowiadających za organizację kolonii czy obozu. Sprawdzeniu poddano również stan techniczny oraz wymogi prawa żywieniowego. Policjanci sprawdzali przede wszystkim warunki bezpieczeństwa i sposób opieki nad dziećmi i młodzieżą. W trakcie spotkania policjanci rozmawiali z uczestnikami obozu informując jak bezpiecznie spędzić wakacje i uniknąć zagrożeń. Przypomnieli dzieciom i młodzieży zasady bezpiecznych zachowań nad wodą oraz na terenach obozowych. Do końca wakacji policjanci, pracownicy sanepidu i strażacy będą prowadzili dalsze kontrole miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży w innych miejscowościach pow. leszczyńskiego. Jak do tej pory nie odnotowano żadnych nieprawidłowości ze strony organizatorów miejsc wypoczynku.

 

 

 

Informacje, zdjęcia jak i motywy graficzne pochodzą ze strony

KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI w LESZNIE

http://www.leszno.policja.gov.pl/


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.237.61.235 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl