Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 06-08-2010 14:09
Autor: Rosiński Piotr   
03.08.2010.

 

     Dzisiejszej nocy o godz. 01:40 leszczyńska policja została powiadomiona przez mieszkańca Włoszakowic o ujęci młodego mężczyzny, sprawcy kradzieży roweru wodnego z terenu wypożyczalni sprzętu wodnego w Boszkowie. Przybyłym na miejsce mundurowym przekazał sprawcę, którym okazał się 29-letni mieszkaniec pow. jaworskiego. W trakcie rozmowy z poszkodowanym policjanci ustalili, że do kradzieży doszło dzisiejszej nocy w godz. 00:15-00:30. O fakcie kradzież właściciel został powiadomiony przez swojego znajomego. Nie powiadamiając o tym zdarzeniu policji pojechał do Boszkowa i podjął czynności zmierzające do odnalezienia skradzionego roweru wodnego, którego wartość została wyceniona na około 4000zł. W toku prowadzonego „prywatnego śledztwa" ustalił, że w jednym z lokali gastronomicznych w Boszkowie młody mężczyzna przechwalał się, że skradł rower wodny z terenu wypożyczalni, który ukrył w trzcinach jeziora Dominickiego. Poszkodowany znając pobieżnie rysopis mężczyzny udał się na teren Boszkowa celem ujęcia jego oraz odnalezienia skradzionego roweru wodnego. W wyniku penetracji brzegu jeziora nie opodal plaży głównej ujawnił przykryty trzcinami rower wodny, który zabezpieczył i ponownie ruszył w poszukiwaniu sprawcy. Po kilkunastu minutach zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. Mężczyzna został przez poszkodowanego ujęty, przyznał mu się również do kradzieży. Wobec powyższego o fakcie kradzieży i ujęciu sprawcy została powiadomiona policja. W trakcie składania wyjaśnień 29-latek nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć powodu tej kradzieży. Teraz grozi mu nawet do 5 lat więzienia

 

 

 

Informacje jak i motywy graficzne pochodzą ze strony

KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI w LESZNIE

http://www.leszno.policja.gov.pl/


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.237.61.235 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl