Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez SPIDER
Data dodania: 01-03-2010 14:00
Data modyfikacji: 01-03-2010 14:10

 

    SPIDER jako moderator działu "EKOLOGIA" naszego forum postanowił zgłebić temat swoistej walki Gminy Włoszakowice z Przemęckim Parkiem Kratobrazowym.

Na stronach Gminy Włoszakowice pod adresem http://www.wloszakowice.pl/zasoby/niewaznosc-rozporzadzenia.pdf ukazał się wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego dot. usunięcia z obrotu prawnego rozporządzenia Wojewody Wielkopolskiego  w sprawie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Został zastem skierowany list w tej sprawie do władz Przemeckiego Parku Krajobrazowego w celu poznaia stanowiska PPK w tej sprawie.

 

List skierowany do PPK:

 

Leszno, 26.01.2010 r.

 

Sz. P.                                              

Janusz Łakomiec                           

Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych

Województwa Wielkopolskiego           

_______________________________________________               

 

  Jako moderator forum internetowego poświęconego sprawom ekologii znajdującego się na stronie www.e-boszkowo.pl uprzejmie proszę Pana Dyrektora o zajęcie stanowiska w/s  wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 11 grudnia 2009 dot. usunięcia z obrotu prawnego rozporządzenia Wojewody Wielkopolskiego z 31 lipca 2006 roku nr 168/06 w sprawie Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

Sądzę, że odwiedzających stronę e-boszkowo zainteresuje stanowisko Pana Dyrektora w powyższej sprawie, tym bardziej, że jak do tej pory sprawa jest raczej przedstawiana w mediach z perspektywy stanowiska „przeciwnika" funkcjonowania Przemęckiego Parku Krajobrazowego, tj. Wójta Gminy Włoszakowice.

Z góry dziękuję za poświęcenie tej sprawie czasu, pozostaję z szacunkiem

 

 

 

ODPOWIEDŻ PPK:

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.173.35.129 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.6°C
Temp. wody: 20.6°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
10.09.2018 03:44

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl