Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 11-09-2015 14:05

    Tegoroczne lato za nami. Pogoda w lipcu i sierpniu br. w tym roku dopisała, tzn. wypoczywający w Boszkowie mieli przysłowiowy raj, czyli wysokie temperatury powietrza, ciepłą, wręcz bardzo ciepłą wodę i słońce, słońce, słońce... Nic tylko korzystać z uroków lata i wypoczynku nad jeziorem, bo jedni odpoczywają, a inni w tym samym czasie zarabiają.

Nikt w tym roku kto prowadził interesy wokół Jeziora Dominickiego latem nie mógł narzekać, no chyba że sprzedawał kożuchy, ale to już żart. Chciałbym jednak przypomnieć, że udany rok biznesowy, to nie tylko zasługa pogody i umiejętności biznesowych, ale przede wszystkich atutów jakie ma Boszkowo jako miejsce wypoczynku. A to przede wszystkim czyste jezioro!

Jeżeli jezioro będzie zanieczyszczone, coś się zacznie źle dziać z jakością wody, to nie pomogą gładkie chodniki, super miejsca do wypoczynku oraz wspaniałe pokoje i domki nad samym brzegiem jeziora do wynajęcia. Po prostu ludzie nie będą przyjeżdżać, wręcz będą uciekać w inne miejsca. Po co to piszę? A po to, aby Ci którzy żyją dzięki wpaniałym walorom Jeziora Dominickiego pamiętali, że czyste jezioro to podstawa biznesu i o jezioro trzeba dbać na wszelkie możliwe sposoby. Może więc warto inwestować w przedsięwzięcia, nawet te drobne, które uchronią Jezioro Dominickie przed zagrożeniami, które niesie człowiek ze swoim szkodliwym wpływem na środowisko. Bo jeżeli Jezioro Dominickie straci swój atut w postaci czystej wody, to nic nie pomoże, nawet super biznes plan na kolejny letni sezon.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 207.241.231.164 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -4.6°C
Temp. wody: 2.2°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
11.01.2022 02:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl