Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 02-09-2018 14:24
Data modyfikacji: 02-09-2018 14:52

     Jak co roku zapraszamy na doroczny rajd pieszy "Śladami Bartka z Piekła". Jak zwykle zaczynamy o godz. 11, przy czym zapewne wymarsz właściwy grupy będzie miał miejsce ok 11:30. Zaczniemy od odśpiewania hymu oraz wspólnego zdjęcia uczestników przy pomniku-rzeźbie przedstawiającej Bartka z Piekła.

Ten rok sprzyja naszemu wydarzeniu, bo Jan Kowalewicz zwany Bartkiem z Piekła zawsze podkreślał, że jest Polakiem, a niepodległość kraju była mu bliska, bo przecież Kopiec Wilsona nad jeziorem Maszynek nie wziął się z przypadku.

   Tym bardziej więc warto w 100 rocznicę oodzyskania niepodległości wybrać się do Boszkowa-Letniska i ruszyć w leśne ostępy, aby dotrzeć do Kopca Wilsona i chociaż przez chwilę pomyśleć o tym jak wielu naszych przodków musiało krew przelewać za Polskę, abyśmy teraz mogli żyć w wolnym kraju.  Oprócz podniosłych akcentów patriotycznych będzie też czas na radosne biesiadowanie wokół ogniska, które uwieńczy Rajd w Dominicach.

Zaprasza Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa i portal e-boszkowo.pl


Więcej szczegółow i informacji wkrótce. Zaglądajcie również na nasz facebook e-boszkowo.pl

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.184.215 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 29.2°C
Temp. wody: 25.0°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: SE

Ostatni odczyt:
19.06.2021 10:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl