Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 09-01-2016 01:18
Data modyfikacji: 09-01-2016 01:38

      Jednym z plonów pierwszego spotkania historycznego w sierpniu ubr. była możliwość zapoznania się z "Kronikami obozów żeglarskich ZHP" z lat 70-tych ubiegłego wieku, które są w posiadaniu p. Mariana Łącznego. Przy tej sposobności bardzo dziękujemy p. Marianowi za udostępnienie dokumentów.

Na pierwszy rzut oka może to było wszystko takie "analogowe", "ręczne", ale po przejrzeniu twardych kart albumów zapisanych i zarysowanych, opatrzonych licznymi zdjęciami, stwierdzić można tylko jedno, że to perełki, doskonale zachowane "okruchy pamięci".

W załączeniu prezentujemy skromne fragmenty z całości, która wymaga starannego przygotowania do prezentacji w bardziej rozbudowanej formie. A przy okazji, może ktoś z uczestników obozów żeglarskich odezwie się do nas i opowie o swoich wrażeniach z pobytu w Boszkowie?


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 207.241.229.48 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 8.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
17.02.2019 17:25

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl