Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto

    Zapraszamy do zostawienia śladu po sobie. Bardzo prosimy o Państwa opinie o naszym serwisie. Zapraszamy też do rozmowy na naszym forum. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich gości.

Załoga e-boszkowo.pl

Wszelkie reklamy, obraźliwe teksty i wypowiedz nie związane z tematem czyli tzw. SPAM będą usuwane.

 

Dawid Dodano: 24-06-2020 Jak plaże w tym roku w Boszkowie, czy będą ogólnie dostępne czy raczej będą jakieś ograniczenia? Prosze o jakies info
darek Dodano: 20-03-2020 Bardzo proszę ,może ktoś ma namiar na kogoś kto aktualnie zajmuje się wyd. dok.w Jacht Klubie Czapla dawniej z Leszna ,teraz nie mogę znaleźć PTTK Leszno -proszę na maila:poczta.efraima@gmail.com.Mnie się podpisał P. Nitschke z Katowitz,ale patent jest dość sfatygowany,więc może coś bardziej swojsko brzmiącego SZpią Drwecką biorę bez oglądania....;-)
ania_skoczy Dodano: 25-08-2018 Super miejsce, na pewno wrócimy jeszcze raz z całą rodziną :) Porady
Mariusz Dodano: 28-07-2017

Bardzo fajna strona, pozdrawiam redakcję stronki. Zapraszam też do: www kupujemyzabawki pl

Artur Dodano: 26-10-2016

Odlotowa stronica. Dobrze się studiuje. Pełno pozytywnych rewelacji. Pozdrawiam uprzejmie

Zenek Dodano: 28-08-2015 Byłem świadkiem cumowania pewnej łodzi żaglowej - Trenera - szkoleniowej wersji DZ - ty , - 12 osobowego jachtu przy plaży w Dominicach. Skiper - pseudo żeglarz wygonił połowę plażowiczów, ponieważ rozpędzony na silniku wbijał sie w plażę. Potem próbował cumować (wiązać jacht o wadze ok 1 tony) do pobliskiej ławki. Oczywiscie nie pozwolono mu na ten fantastyczny pomysł. Oburzony wdał sie w dyskusję i próbował wymóc swoją decyzję. Ławka została postawiona z inicjatywy oraz środków własnych mieszkańców Dominic. Pan pseudo żeglarz wożący ludzi zarobkowo, głównie na silniku, niestety jest wizytówką tego jeziora. Brak kultury, umiejętności i postawa "co to nie ja" niestety jest standardem na tym pięknym akwenie.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 1.2°C
Temp. wody: 2.2°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: WSW

Ostatni odczyt:
15.01.2022 15:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl