Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Prezes
Data dodania: 18-11-2011 21:10

   

      Kolejne cykliczne spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2011 r. o godzinie 15:00.

Jak zwykle w O.W. TEPSA dzięki uprzejmości p. Romana Skrzypka - właściciela Ośrodka. Serdecznie dziękujemy!

Tematem spotkania będą m.in.:

- omówienie - relacja z Pieszego Rajdu Niepodległościowego "Śladami Bartka z piekła", współpraca przy tej imprezie z Fundacją "ODZEW" oraz nasze kolejne działania w/s trwałego oznakowania szlaku turystycznego i ustawienia okolicznościowych tablic,

- sprawa prac melioracyjnych na Szlaku Konwaliowym i odpowiedzi na nasze pismo dyrektora OR WZMiUW w Lesznie na ten temat - co dalej z tą sprawą, bo konserwacja Kanału Boszkowskiego budzi wiele wątpliwości,

- spotkanie - Wieczór Autorski z Sergiuszem Sterną-Wachowiakiem, Prezesem Zarządu Związku Pisarzy Polskich dn. 21.01.2012 r. /oczekujemy propozycji-pomysłów na kolejne imprezy - im więcej pomysłów tym większy wybór i możliwość przygotowania w 2012 r. całego wachlarza imprez - może też ktoś podejmie się organizacji samodzielnie pewnych przedsięwzięć /lub w grupie?/-ponawiam zapytanie :-) , spotkanie to ma podwójny cel - p. Sergiusz Sterna Wachowiak jest związany z naszym regionem, a zarazem stoi na czele związku polskich pisarzy, w ten sposób jest szansa, że otworzy się możliwość zapraszania najbardziej poczytnych autorów na korzystnych cenowo warunkach ;-) , jak też liczy się fakt, że ewentualna rekomendacja szefa ZPP "może przekona nieprzekonanych pisarzy do przyjazdu",

- ewentualne korekty i zmianie w planie akcji "SPB sadzi las" planowanej na połowę kwietnia 2012 r. W/w lista nie tematów jest zamknięta, mogą też pojawić się inne istotne dla SPB zagadnienia, których nie ma w w/w punktach spotkania.

 

Mirosław Kędziora.

501 547 807

 

Wrazie problemów z odnalezieniem miejsca spotkania prosimy dzwonić na podany wyżej numer telefonu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych członkostwem w stowarzyszeniu ale także wszelkie osoby które chciały by przedyskutować z nami problem dotyczący Boszkowa lub przedstawić swoje sugestie, uwagi czy zastrzeżenia. SPB jest organizacją powstałą ze zwykłych letnich jak i stałych mieszkańców oraz sympatyków Boszkowa, nie zamykającą się nikogo.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.184.215 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
ciekawski Dodano: 22-11-2011 IP: A czy poruszyliście tematy z komentarzy jakie pojawiły się po poprzednim spotkaniu Towarzystwa? Czy coś dają takie sygnały od ludzi którym coś leży na sercu? Czy ich spostrzeżenia i odczucia mają się jakoś do całokształtu?
właścicielka Dodano: 22-11-2011 IP: co to za komentarze tylko brudna woda ścieki,d rzewka zazdrość o plaże i oładne czyjeś.Może lepiej pomyślec o molach,motorkach do pływania dobrych lokalach a tu tylko nudy i zabieranie gzasu na gadaniach o książkach co nikt już nie czyta
Spider Dodano: 22-11-2011 IP: Komentarze są analizowane na bieżąco, brane pod uwagę i czasami wykorzystywane, każda uwaga mająca sens, zawierająca cenne wskazówki, sugestie przydaje się nam bardzo. Dziękuję. A w odpowiedzi do "właścicielki" - ja czytam książki i szanuję tych co nie czytają, każdy ma wybór... Pozdrawiam serdecznie.
czytacz Dodano: 10-01-2012 IP: Tak,są analizowane a niewygodne przemilczane


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 28.6°C
Temp. wody: 24.4°C
Wiatr: 0.4[m/s]
Kierunek wiatru: S

Ostatni odczyt:
19.06.2021 10:10

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl