Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Prezes
Data dodania: 15-06-2011 14:49

 

     Kolejne spotkanie Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa odbędzie się 19 czerwca 2011 r. o godzinie 15:00.
Tematem spotkania będą sprawy związane z odnowieniem dworca PKP w Boszkowie (aktualnie trwają tam już prace, które realizują członkowie stowarzyszenia) , sprawa kąpielisk, a raczej "plotki" o "zamknięciu jeziora"  Dominickiego, stanowiska SPB co do kolejnej edycji festiwalu EUFORIA /potencjalnych badań uciążliwości hałasowej/ oraz planowanego spotkania autorskiego z pisarzem Markiem Krajewskim /przewidywany termin to 18.10.2011 r . -
to w ramach "ożywienia kulturalnego" regionu :-) /. Oczywiście inne sprawy konieczne do omówienia również będą mile widziane.
Miejsce spotkania: O.W. TEPSA, Boszkowo-Letnisko, ul. Dominicka 31.

pozdrawiam,
Mirosław Kędziora.

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.184.215 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
mietowy Dodano: 15-06-2011 IP: Czy jeżdzą busy z Leszna do Boszkowa.
pic Dodano: 16-06-2011 IP: Witam, czy spotkaniu mogą przysłuchiwać się osoby spoza Stowarzyszenia?
onetka0 Dodano: 16-06-2011 IP: Może SPB oraz p. Marek Krajewski spowodowaliby, aby w gorącym wakacyjnym Letnisku była chociaż jedna księgarenka, gdzie można by kupić książkę, lub ci, którzy czytać nie lubią z a p o z n a j ą się z tytułami książek p. Krajewskiego i innych autorów, pod tym względem to pustynia książkowa w Boszkowie i we Włoszakowicach również, tam nie spotkałam punktu z książkami, nie nazywam tego księgarnią, może tak jakaś knajpka z kawą i książką taki letni empik w gminnej miejscowości, może na dworcu ....
Matek Dodano: 16-06-2011 IP: tak na potkania SPB mogą przychodzić osoby nie będące członkami stowarzyszania.
Mateusz Dodano: 16-06-2011 IP: mam taką cichą (może naiwną) nadzieję, że Waszą pracę uszanują amatorzy markerów i wszelkiej maści farb w sprayu i nie upstrzą dworca w Boszkowie, kiedyś było też hasło żeby była tam informacja turystyczna, mam więc zapytanie czy to jest jeszcze aktualne, bo jeśli tak to proponuję zrobić duży plan (mapę) miejscowości Boszkowo. Z tego co pamiętam o tym też kiedyś było tu pisae
Matek Dodano: 16-06-2011 IP: Plan który powstał pod koniec roku 2010 cały czas jest w mocy. W tej chwili realizujemy to co możemy zrobić własnymi środkami, pozyskując w miedzy czasie fundusze na bardziej kosztowne plany. Dworzec tak naprawdę wymaga kapitalnego remontu wiec samo odmalowanie tu nic nie da. Co do szacunku, cóż niektórzy nie mają ani kultury ani szacunku do czegokolwiek na takich ludzi nie ma co liczyć, kwiaty połamali już następnego dnia po ich wsadzeniu. Ale nie można się tym zrażać.
dodo Dodano: 20-06-2011 IP: Plan Boszkowa byłby bardzo przydatny.Ludzie błądzą i pytają.Wiele ośrodków zmieniło nazwy i właścicieli i nawet ci co są tu na co dzień mają problem z udzieleniem informacji.A co do dworca to może właściciel dołożyłby się chociaż do farby.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 29.3°C
Temp. wody: 24.4°C
Wiatr: 0.4[m/s]
Kierunek wiatru: SSE

Ostatni odczyt:
19.06.2021 11:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl