Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 18-11-2012 21:02
Data modyfikacji: 21-01-2013 18:21

      Jak zwykle w trzecią niedzielę miesiąca spotkaliśmy się w Boszkowie. Idea spotkań w 3-cią niedzielę każdego miesiąca jest zawsze aktualna, nawet zimą, gdy za oknami śnieg, a słupek rtęci pokazuje wynik znacznie poniżej zera. Tegoroczny listopad jest łaskawy pod względem pogody, chociaż mgły wieczorami bywają bardzo dokuczliwe. 18 listopada br. spotkanie miało miejsce w "TEPSIE", gdzie właściciel ośrodka, p. Roman Skrzypek, udzielił nam gościny pod swoim dachem. Dziękujemy!

Tematyka spotkania zawsze jest podobna, podsumowujemy ostatnie działania, omawiamy kolejne przedsięwzięcia, a przy okazji rodzą się nowe pomysły. Spotkania są otwarte dla wszystkich, tak więc jeżeli w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 15 masz czas, zapraszamy.

Miejsce spotkania może być różne, tak więc warto sprawdzić gdzie spotykamy się w danym miesiącu, dzwoniąc pod numery podane na stronie e-boszkowo lub pisząc pod wskazane adresy e-mail.

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.184.215 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 30.0°C
Temp. wody: 25.0°C
Wiatr: 0.4[m/s]
Kierunek wiatru: SE

Ostatni odczyt:
19.06.2021 12:10

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl