Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 04-11-2010 10:38
Data modyfikacji: 08-12-2010 17:30

Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie poświęcone planom działalności organizacji, które odbędzie się w przedostatnią sobotę miesiąca października,  tj. 13.11.2010.  na godzinę 11:00 do Ośrodka TEPSA znajdującego się w Boszkowie-Letnisku przy ul. Dominickiej 31.

Co prawda nadal trwają procedury formalno-prawne związane z rejestracją Stowarzyszenia, nie mniej jednak nie można biernie czekać na decyzję rejestracyjną, chcemy więc już teraz zaprosić do przyjścia wszystkich, którzy chcą w przyszłości zostać aktywnymi członkami Stowarzyszenia bądź sympatykami wspierającymi nas w konkretnych działaniach.

Mamy już pewne zamierzenia co do naszych działań w bliższej i dalszej przyszłości jako członkowie-założyciele, jednak zamierzamy też prosić Was o wyrażenie opinii co należy zrobić, może coś przeoczyliśmy?, o czymś zapomnieliśmy?, może macie konkretny problem do rozwiązania? Każdy ciekawy pomysł jest wart analizy i wzięcia pod uwagę.

Zapraszamy tych którzy chcą działać, którzy chcą współtworzyć Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa. Warto przyjść, poznać nasz zespół, my poznamy Was, na pewno wspólnie wiele dobrego zrobimy dla Boszkowa i całego regionu.

Działajmy razem dla Boszkowa i okolic!!!

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.205.176.85 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 8.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
19.11.2019 15:54

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl