Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 11-10-2010 13:38
Data modyfikacji: 08-12-2010 17:29

Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie poświęcone planom działalności organizacji, które odbędzie się w przedostatnią sobotę miesiąca października,  tj. 23.10.2010.  na godzinę 11:00 do Ośrodka TEPSA znajdującego się w Boszkowie-Letnisku przy ul. Dominickiej 31.

Co prawda nadal trwają procedury formalno-prawne związane z rejestracją Stowarzyszenia, nie mniej jednak nie można biernie czekać na decyzję rejestracyjną, chcemy więc już teraz zaprosić do przyjścia wszystkich, którzy chcą w przyszłości zostać aktywnymi członkami Stowarzyszenia bądź sympatykami wspierającymi nas w konkretnych działaniach.

Mamy już pewne zamierzenia co do naszych działań w bliższej i dalszej przyszłości jako członkowie-założyciele, jednak zamierzamy też prosić Was o wyrażenie opinii co należy zrobić, może coś przeoczyliśmy?, o czymś zapomnieliśmy?, może macie konkretny problem do rozwiązania? Każdy ciekawy pomysł jest wart analizy i wzięcia pod uwagę.

Zapraszamy tych którzy chcą działać, którzy chcą współtworzyć Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa. Warto przyjść, poznać nasz zespół, my poznamy Was, na pewno wspólnie wiele dobrego zrobimy dla Boszkowa i całego regionu.

Działajmy razem dla Boszkowa i okolic!!!

 

[21.10.2010] UWAGA!!!  Z powodu wynikłych problemów z salą konferencyjna ośrodka TPSA w tym terminie, spotkanie zostało przeniesione do ośrodka AKWAWIT oddalonego o około 100m od pierwotnie planowanego miejsca spotkania.

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.205.176.85 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
onetka0 Dodano: 11-10-2010 IP: kurcze po sezonie - praca i jeszcze raz praca się zaczęła, ale dobra ta informacja, przekażę dalej, może pojawią się pomysły na oznaczenie np. kopca Bartka z piekła, czy leśniczówek w pobliżu Boszkowa np przed Zaborówcem gdzie można drewno kupić na opał, może coś będzie wiadomo o chodniku wzdłuż ulicy Dworcowej, a może uda się Stowarzyszeniu zmusić wójta czy innego włodarza tego terenu, aby opisał i zaznaczył,najdłuższą ulicę Dworcową od stacji do Grotnik....ludzie błądzą i nie wiedzą,że Dworcowa do mostu prowadzi...nie ma tablic, no i żeby nie wariowali z podatkami na przyszły rok i wójt i cała rada Włoszakowic...
Matek Dodano: 11-10-2010 IP: Jeżeli ktoś nie może włączyć się w dyskusję fizycznie ( na spotkaniu) to zapraszam do dyskusji na Forum - także w dziele dotyczącym stowarzyszenia. Można to robić wygodnie z domu w dogodnych dla siebie godzinach. Stowarzyszenie jeśli chce cokolwiek zrobić musi działać także zimą, bo na jakiekolwiek efekty trzeba długo pracować. Dlatego jak prześpimy zimę to w sezonie nic nie wskóramy.
Tomek Dodano: 21-10-2010 IP: Dziękuje za informację, postaram się być.
Zientas Dodano: 21-10-2010 IP: Uwaga! Wyjątkowo nie w TEPSA a w ośrodku AKWAWIT 100m dalej.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 8.9°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
19.11.2019 15:54

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl