Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Prezes
Data dodania: 01-02-2011 22:21
Data modyfikacji: 02-02-2011 16:09

            30 stycznia 2011 r. wreszcie nadeszła chwila I Walnego Nadzwyczajnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa.

W gościnnej TEPSIE spotkaliśmy się o godz. 15:00.

Wbrew głosom pesymistów i „dywersantów" okazało się, że frekwencja dopisała. Nie było kilku członków założycieli, ale przyszli nowi sympatycy SPB. W sumie więc bilans dodatni.

Co do władz, praktycznie nie zmieniły się. Członkowie dali szansę Zarządowi wykazać się, i tak:

Mirosław Kędziora - Prezes Zarządu

Mateusz Lubieniec - V-ce Prezes

Szymon Zimniewicz - Skarbnik

Beata Wierzbicka i Łukasz Przybylak - Członkowie Zarządu.

 

Jak widać, z Zarządu ubył Witold Raburski, ale to de facto zniknięcie na własne życzenie. Witek zaczął budować swoją własną organizację, a zaczął jakoś tak dziwnie, bo o tej samej godzinie, w tym samym dniu co nasze Walne. Życzymy mu jednak wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję na wzajemną rywalizację, a być może współpracę, oczywiście wyłącznie w duchu fair play. Nota bene Witek nie złożył formalnej rezygnacji, tak więc jest nadal członkiem SPB.

Zebranie nasze trwało ponad 3,5 godziny, wybory jednak wyborami, procedur wszystkich trzeba było dochować. Nad prawidłowością przebiegu Walnego czuwał mec. Tomasz Trzybiński.

Od strony informatycznej - sprzęt w postaci komputera i drukarki zapewnił Mateusz, dzięki któremu na pewno czas zebrania uległ skróceniu, bo jednak technika robi swoje i zamiast żmudnej pisaniny ręcznej, były wydruki komputerowe. Za sprawny przebieg całego spotkania zadbał Szymon Zimniewicz jako prowadzący Walne. Elek Klawiński i Staszek Zborowicki sprawnie liczyli głosy i pilnowali prawidłowości wyborów. Dziękujemy!

Na osłodę /oprócz wyboru ciasteczek i napojów zimnych oraz gorących/ był wybór znaku graficznego Stowarzyszenia. Jak się okazało, można to załatwić szybko i bez większych dyskusji.

Co warte podkreślenia, atmosfera na sali była znakomita. Czuło się, że Stowarzyszenie tworzą ludzie otwarci, pełni pomysłów i chęci do działania na rzecz Boszkowa. Podziękowania należą się też właścicielowi TEPSY. Roman Skrzypek udostępnił salę obrad, a sam mimo licznych obowiązków zawodowych i rodzinnych uczestniczył w zebraniu /Roman jest jednym z 15 członków założycieli Stowarzyszenia/.

Pragnę powitać nowych członków Stowarzyszenia. Miło nam, że nasze grono rośnie, a co ważne, Stowarzyszenie przestało być organizacją męską, przyjęte zostały do Stowarzyszenia panie, a dla podkreślenia tego faktu, jedna z pań,  p. Beata Wierzbicka, została wybrana do Zarządu. I nie musiał w tym przypadku obowiązywać żaden przymus w postaci parytetu.

I to by było na tyle podsumowania...

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 

 

Polecamy artykuły w tej samej sprawie:

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.94.200.93 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Matek Dodano: 02-02-2011 IP: Warto zaznaczyć że na walnym do stowarzyszenia przyłączyło się 6 nowych członków.
Staszek Dodano: 03-02-2011 IP: I OBY TAK DALEJ. MOŻE HASŁO W STYLU "W JEDNOŚCI SIŁA" JEST PRZESTARZAŁE, ALE W TYM WYPADKU ODNIOSŁO SIĘ DOSKONALE DO TEGO CO SIĘ STAŁO. MAM NADZIEJE ŻE INNE STOWARZYSZENIE, KTÓRE ZAŁOŻYŁ WITOLD RABURSKI BĘDZIE SPRZYJAĆ ROZWOJOWI BOSZKOWA-LETNISKA, A NIE PODKOPYWAĆ DOŁKI BO PONOWNIE ODNIOSĘ SIĘ DO PRZYSŁOWIA, ŻE KTO DOŁKI POD KIMŚ KOPIE....SAM W NIE WPADNIE. WYPOWIADAM TO JAKO MIESZKANIEC WROCŁAWIA, KTÓREMU WYDAWAŁO BY SIĘ NIE POWINNO ZALEŻEĆ NA NICZYM. A JEDNAK POPIERAM WSZELKIE DZIAŁANIA SPRZYJAJĄCE TAKIM IDEOM. JAKBY NIE PATRZEĆ, BĘDZIE TO NA PEWNO ODNOSIŁO POZYTYWNE SKUTKI W ROZWÓJ TYCH PIĘKNYCH TERENÓW.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 5.3°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
16.12.2019 06:44

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl