Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Prezes
Data dodania: 14-01-2011 19:59
Data modyfikacji: 20-01-2011 06:26

 

ZAPROSZENIE

 

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa oraz własnym,

 na mocy par. 23 ust. 3 Statutu SPB

zapraszam na:

 

sprawozdawczo-wyborcze

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa.

 

 

Walne Zebranie Członków będzie miało miejsce w dniu 30 stycznia br. o godz. 15:00 na sali Ośrodka Wypoczynkowego TEPSA w Boszkowie-Letnisku, przy ulicy Dominickiej 31.

W załączeniu przewidywany plan Walnego Zebrania Członków, który może ulec nieznacznym modyfikacjom wynikającym z dodatkowych ustaleń Zarządu Stowarzyszenia.

 

 

W Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa mogą brać czynny udział wyłącznie członkowie założyciele SPB oraz nowi członkowie, którzy zgłosili akces do Stowarzyszenia poprzez złożenie pisemnej deklaracji członkowskiej i zostali przyjęci, zgodnie z warunkami określonymi

w Statucie Stowarzyszenia.

 

 

 

PLAN WALNEGO ZEBRANIA

Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa

 

 

1. Otwarcie Walnego Zebrania Członków SPB.                              Prezes

2. Prezentacja porządku obrad

3. Wybór przewodniczącego Walnego Zebrania.                           

4. Wybór protokolanta Walnego Zebrania.                                              Przewodniczący

5. Wybór członków komisji skrutacyjnej

6. Wybór członków komisji uchwał i wniosków                  

7. Sprawozdanie Zarządu za okres 08.2010 do 01.2011.                         Prezes

8. Głosowanie w sprawie udzielenia absolutorium ustępującemu Zarządowi (zwykła większość głosów). -  na wniosek komisji rewizyjnej                             Przewodniczący

 9. Zgłaszanie przez Członków SPB kandydatów na Prezesa.

10. Przedstawienie programów przez kandydatów.

11. Pytania do kandydatów.

12. Odpowiedzi kandydatów na pytania.

13. Rozdanie Członkom Stowarzyszenia z prawem wyborczym kart do głosowania.

14. Wybór Prezesa (większością 2/3 głosów) - głosowanie tajne.

15. Zaproponowanie przez wybranego Prezesa składu Zarządu + inne propozycje członków Stowarzyszenia.

16. Wybór członków Zarządu (zwykłą większością głosów) - głosowanie tajne.

 

17.    PRZERWA

 

18. Przedstawienie przez nowo wybrany Zarząd planowanego rocznego planu pracy SPB.

19. Głosowanie nad zaakceptowaniem rocznego planu pracy SPB (zwykłą większością głosów).

20. Zgłaszanie przez Członków SPB kandydatów do Komisji Rewizyjnej.

21. Wybór członków Komisji Rewizyjnej (większością 2/3 głosów).

22. Propozycje i głosowanie nad przyjęciem uchwały w sprawie ustalenia wysokości składki członkowskiej za bieżący rok  (zwykłą większością głosów).

23. Propozycje logo Stowarzyszenia i wybór zwykłą większością głosów

24. Wolne wnioski.

25. Zamknięcie Walnego Zebrania

 

Deklaracja Członkowska


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.94.200.93 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
STANTUTAJ Dodano: 16-01-2011 IP: CHOĆBY POCIĄGIEM, ALE DOTRĘ NA SPOTKANIE. LECZ JAK WODA NIE ZEJDZIE Z ULICY DWORCOWEJ, TO MUSZĘ ZABRAĆ JAKIŚ KAJAK, ALBO PONTON NA PRZEPRAWĘ, BO CHODNIK TEŻ ZALANY.
onetka0 Dodano: 17-01-2011 IP: Czy numer konta będzie podany na forum, czy na pocztę indywidualnie?
Matek Dodano: 17-01-2011 IP: Podamy na stronie wszelkie dane, muszę tylko zrobić dodatkową zakładkę "dane kontaktowe:"
chętny Dodano: 19-01-2011 IP: TROCHĘ PRZYKRO! Rozumiem, że jest to zebranie dla CZŁONKÓW stowarzyszenia. Wyraźnie zaznaczacie w zaproszeniu. Obcym wstęp wzbroniony. Szkoda.
też chętny Dodano: 19-01-2011 IP: A spróbuj wydrukować sobie deklarację członkowską! Zgłasza się pierwsza z trzech stron i ... Klan zamknięty? Ze strony głownej portalu też nie otworzysz stronę stowarzyszenia. Przypadek?
Matek Dodano: 20-01-2011 IP: Oj oj tylko krytyka, Było juz w krótkim zywocie SPB 5 spotkań na które otwarcie zapraszalismy, jak do ta przysżła tylko 1 nowa osoba przez te pół roku. Teraz też jest wyraźnie napisane: "czynny udział wyłącznie członkowie założyciele SPB oraz nowi członkowie, którzy zgłosili akces do Stowarzyszenia poprzez złożenie pisemnej deklaracji członkowskiej" a wiec trzeba wydrukować deklaracje członkowską i pojawić się na zebraniu. Stowarzyszenie czeka na nowych członków bo to członkowie są jego siłą i na nikogo się nie zamyka, przykro jak się czyta o "klanie" Codo deklaracji do w linku był z zły odnośnik - poprawiłem. na forum od dawn tez dekalracja jest an forum. A o co "też chętnemu" chodzi "Ze strony głównej portalu też nie otworzysz stronę stowarzyszenia. Przypadek? " - wyjaśnijmy i ten problem. Stowarzyszenie to nie jest wróg stworzyliśmy je my zwykły mieszkańcy i przyjaciele Boszkowa często mieszkający bardzo daleko od Boszkowa. Jeżeli już na jego początku będą tylko takie głosy zamiast rozmów i spotkań to nie ma to sensu. Stowarzyszenie ma być przejrzyste aż do bólu, dlatego na tej stronie są opisywane wszystkie jego poczynania jak i zaproszenia na spotkania. po każdym spotkaniu nawet kilkunastominutowym na stronie ukazuje się obszerny raport. A an forum może wejść każdy i włączyć się do dyskusji.
Zientas Dodano: 20-01-2011 IP: Nie będzie naboru nowych członków przed wyborami władz Stowarzyszenia. Przyjdzie np. 60 osób \"z ulicy\", w głosowaniu wybiorą Zarząd spośród siebie i stery w Stowarzyszeniu zrzeszającym z założenia społeczników i oddanych regionowi ludzi przejmą jakieś obce osoby. Powstałe niedawno Stowarzyszenie to po części moje \"dziecko\", więc nie chcę go tracić w imię jakiejś politycznej poprawności na rzecz nie znanym mi osób. Wyobrażacie sobie taką sytuację w jakimkolwiek innym stowarzyszeniu? Drodzy kandydaci, zależy nam na Was bardzo. Przecież im więcej rąk do pracy tym lepiej, ale przyjdzie jeszcze na Was czas na następnym zebraniu zwykłym naszego Stowarzyszenia.
STANTUTAJ Dodano: 20-01-2011 IP: Zientas ma rację i nie chodzi o to by, nikogo nie przyjmować. "NOWI CZŁONKOWIE MILE WIDZIANI". Z racji tej, że statutowo musi być wybrany NOWY ZARZĄD, bo SPB-L jest już zarejestrowane, to nowi członkowie mogą być przyjmowani po ukonstytuowaniu się NOWEGO ZARZĄDU. Tak jest w/g statutu i przepisów ogólnych. Na spotkanie nowi chętni mogą przyjść, ale bez prawa głosowania, bo tylko i wyłącznie NOWY ZARZĄD, może ich przyjąć.
też chętna Dodano: 20-01-2011 IP: Chciałam zdalnie należeć do Stowarzyszenia i przesłać deklaracje, ale nie ma adresu / jakiś jest, ale nie wiem czy to aktualny...no i te deklaracje niemożliwe do wydrukowania, w Satucie też nie doczytałam czy można kogoś wykluczyć ze Stowarzyszenia i czy zawsze trzeba czynnie uczestniczyć ? Czy mogą być członkowie zrzeszeni i opłacający składki, ale nieuczestniczący np w pracach sprzątania świata Boszkowa z tym, że żywo kibicującym tego typu inicjatywom.?
chętny Dodano: 20-01-2011 IP: Wielce szanowni twórcy SPB! W odpowiedzi - na początek - wielki szacun i czapki z głów w waszym kierunku za pomysł i pracę w utworzeniu SPB! Ale na Boga, dlaczego zniesmaczacie się odrobiną krytyki (zresztą potwierdzonej jeszcze przez dwie osoby). Proszę czytajcie uważnie głos w dyskusji. Miłość do swojego (jak nazywacie) dziecka musi być, ale nie może być ŚLEPA! W przeciwnym razie wychowacie \"Tomaszka\"(z Nocy i Dni). Matek piszesz: \"o co chętnemu chodzi?\". Proszę przeczytaj i staraj się zrozumieć dyskutujących: 1.Na startowej stronie portalu, po lewej stronie umieszczacie pozycje MENU. Wszystkie są aktywne, z wyjątkiem SPB. Do niej trzeba wchodzić okrężną drogą. Racja? 2.Przyznajesz się, że musiałeś poprawić dostęp do deklaracji, bo naprawdę to było skomplikowane dla kogoś, kto rzadko zagląda do internetu. 3. Ubolewacie, że na 5 ostatnich zebraniach był tylko jeden nowy. Weźcie proszę pod uwagę fakt, że nie wszyscy kochający Boszkowo mają dostęp do internetu. Są również inne drogi popularyzacji stowarzyszenia. 4. Czy w publikowanym wyżej zaproszeniu nie można było dodać króciutko np.:mile widziani kandydaci na członków-będzie możliwość wstąpienia do nas. Nie dziwcie się, że ciśnie tu się pojęcie \"klan\". ...Proszę nie obrażajcie się na życzliwą krytykę. Prawdziwą siłą każdej organizacji jest nie tylko praca, ale i umiejętność wysłuchania innych, być może wnoszących coś nowego. Siłą drugą jest nie tyle zarząd, a mądrzy członkowie, którzy \"patrzą na ręce\" wybranemu zarządowi. Pozdrawiam.
Matek Dodano: 20-01-2011 IP:

Czytając tę dyskusję jestem jednak zadowolony z jej rozwoju bo idzie ona w kierunku dialogu i wyjaśnień problemu. Chętny ma rację bo krytyka jest potrzebna i nikt nie możne się na nią obrażać szczególnie na konstruktywną krytykę. Mnie osobiście uderzyła wypowiedź o \KLANIE\ czymś czego za wszelką cenę chce uniknąć, dlaczego między innymi powstała finansowana z prywatnych środków ta strona, niezależna od żadnych biznesów, ośrodków, mediów czy władz. I idąc dalej właśnie SPB. Administrując stroną nie sposób nie popełnić błędu, dlatego zawsze na łamach e-boszkowo.pl dziękuję za wszelkie zgłoszone uwagi i poprawki dzięki czemu mogę je naprawiać. Tak było właśnie z deklaracją w artykule powyżej. Tworząc go pod linkiem do deklaracji był inny plik, nie zauważyłem tego wcześniej i dopiero po Waszych wypowiedziach tutaj, które przeczytałem dziś około 6 spostrzegłem błąd i od razu go poprawiłem - dziękuję zatem za poprawkę. co do pkt1. O którym pisze chętny to ciągle nie rozumiem tej uwagi. Mamy żóltawe menu po lewej stronie - jest to menu e-boszkowo.pl poniżej zielonkawe menu dotyczące SPB składające się z tytułu menu o treści \Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa\ - nie jest to przycisk tylko tytuł menu. Potem mamy cztery aktywne przyciski. \Aktualności\ ( tu są artykuły), \kalendarium\ -> tu jest pusto dział w opracowaniu, \Statut\ -> tu znajdziemy statut stowarzyszenia, i \Forum\ -> czyli przekierowanie na forum SPB - wszytko tu działa w czym zatem problem? W przyszłości ( dziś lub jutro) pojawi się podstrona \dane kontaktowe\ z adresem i innymi ważnymi danymi - informatyk nad tym pracuje. pkt2. To jak już mówiłem był tu błąd który rano naprawiłem. pkt3. osobiście administruje tylko e-boszkowo.pl i tu mogę za darmo umieścić informację, co do innych mediów nie mam do nich dostępów, a że są to media komercyjne nie są chętne do darmowych ogłoszeń, a SPB nie ma jeszcze własnych funduszy, nie było jeszcze składek, wszytko co się dzieje do tej pory finansują dobrowolnie niektórzy chętni członkowie. Co do walnego zebrania aktualnie prowadzę rozmowy z Panorama Leszczyńską i prawdopodobnie ukaże sie zaproszenie jak i wywiad po zebraniu. co do pkt 4. przyznaje rację stąd moja wypowiedź dziś rano. Ja ciągle zapraszam kogo tylko mogę dla mnie każdy zainteresowany zarówno ten aktywny jak i ten tylko korespondencyjny członek jest ważny. Krytyka jest potrzebna, bez niej nie da się uniknąć błędów, nie da się ich wykryć a zarazem poprawić - ale sama krytyka nic nie zbuduje.

 

Matek Dodano: 20-01-2011 IP: ps. W sprawie Akcji "czyścimy jezioro Dominickie" Akcja ta nie jest organizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa a przez portal e-boszkowo.pl i portal www.dive-adventure.pl - Wojciecha Zgoły Tegoroczna akcja planowana jest na 28 Maja, obecność całkowicie dobrowolna :) Zapraszam już dziś choć będzie o tym jeszcze mowa na naszych łamach.
Mirek Dodano: 21-01-2011 IP: Jeżeli ktoś będzie miał jeszcze problem z pobraniem deklaracji członkowskiej lub chciałby otrzymać statut w formie pliku to proszę o mail z taką informacją na adres: mirkedz@pro.onet.pl SPB to organizacja otwarta dla każdego sympatyka Boszkowa, nawet tego który nie ma chęci działać aktywnie i uczestniczyć w spotkaniach SPB - a może później np. zmieni zdanie?
onetka0 Dodano: 21-01-2011 IP: Serdeczne dzięki za informacje
dorota Dodano: 21-01-2011 IP: ...a gdzie tę deklarację przesłać jeżeli nie będzie się na zebraniu, na jaki adres,tam będą moje dane - czy nie będą przetwarzane?
Matek Dodano: 21-01-2011 IP: dorota - pytanie strzał w 10. SPB to młoda organizacja tworzona przez nas zwykłych ludzi z małym doświadczeniem w polskiej biurokracji. Ochrona praw osobowych to ważna kwestia, uważam że Trzeba ją koniecznie poruszyć na najbliższym zebraniu i podjąć odpowiednią uchwalę zgodnie z przepisami prawa o ochronie danych osobowych, poprzez dopasowanie do niego deklaracji członkowskich.
onetka0 Dodano: 22-01-2011 IP: I po informacji, po zebraniu 30 I - i opublikowaniu na forum sprawozdania, można przesłać deklarację na dany adres i się zdeklarować na składkę, którą ustali zarząd ? Tak to rozumiem, rozumiem również, że na druku wysyłając składkę np na poczcie też tam podaję swoje dane, adres i cel - składka na SPB
czemu-nie Dodano: 23-01-2011 IP: Jak dotrzeć do całego tekstu Waszego statutu, bo są z tym kłopoty. Zastanawiam się nad akcesem do SPB. Pozdrawiam.
Matek Dodano: 23-01-2011 IP: W dziale "Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa" - podstrona STATUT, jest już cały aktualny statut. u dołu strony znajduje się także link do pobrania statutu w wygodnym formacie PDF.
czemu-nie Dodano: 24-01-2011 IP: Przepraszam, ale w dalszym ciągu dostępne są tylko dwa rozdziały statutu. Wcchodzę na forum, potem na SPB - statut i jak wyżej. Chyba, że jest inny dostęp?


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 5.3°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
16.12.2019 06:44

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl