Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Prezes
Data dodania: 13-12-2010 19:34
Data modyfikacji: 21-12-2010 14:42

     Spotykając się pod koniec sierpnia br. na tzw. zebraniu założycielskim, nikt nie spodziewał się, że proces rejestracyjny Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa potrwa prawie 3 miesiące. No cóż, procedury procedurami, formularze, formularzami i trzeba wszystko wykonać zgodnie z literą prawa. Wreszcie udało się!!!

1 grudnia br. Stowarzyszenie zostało wpisane do rejestru stowarzyszeń pod numerem KRS: 0000372088.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy podjęli się trudu powołania do życia Stowarzyszenia. Szczególne podziękowania należą się Mateuszowi i Szymonowi, którzy zakładając portal e-boszkowo.pl chcieli przenieść działania z wirtualnej rzeczywistości w realny świat. Przy tej okazji podziękuję też sam od siebie, bo to właśnie portal e-boszkowo zainspirował mnie do udziału w tym szlachetnym działaniu. Oczywiście portal nie tylko działa w sieci, bo namacalnym efektem działań e-boszkowa jest m.in. już stała w kalendarzu impreza związana z dorocznym porządkowaniem Boszkowa.

Dziękuję też Witkowi Raburskiemu, że włączył się tak aktywnie od początku w działania Stowarzyszenia i nie zechciał działać odrębnie. Tak więc działajmy wspólnie.

Ciepłe słowa należą się Danielowi Szafrańskiemu, który pilotował sprawy „papierkowe" związane ze żmudną procedurą rejestracyjną. Poświęcił swój cenny czas na rzecz Stowarzyszenia i za to należą mu się serdeczne podziękowania.

Podziękować też należy panu Romanowi Skrzypkowi za użyczenie gościny Stowarzyszeniu i udostępnienie ośrodka TEPSA na siedzibę. Dzięki wielkie! W deszczowe, śnieżne i mroźne dni mamy dzięki Tobie gdzie się spotykać na roboczych zebraniach

Wracając do samego pomysłu powstania Stowarzyszenia, to przede wszystkim należą się podziękowania „grupie inicjatywnej". Gdyby nie spotkanie w ciepłą sierpniową niedzielę, to dzisiaj nie byłoby się z czego cieszyć. Mateusz Lubieniec, Szymon Zimniewicz oraz Witold Raburski to trójka, która de facto zadecydowała o powstaniu Stowarzyszenia i już zapisała się na kartach historii regionu. Nie sposób nie podziękować też jeszcze raz pozostałym członkom-założycielom- dziękuję więc  jeszcze raz każdemu z osobna.

Przed nami ostatni dzień roku, pora podsumowań, ja ciesząc się razem z Wami z zalegalizowania Stowarzyszenia myślę już o przyszłym roku i ogromie pracy, którą sobie wspólnie wyznaczyliśmy. Oby wszystko się nam udawało, a efekty były powodem do naszej własnej satysfakcji i dumy z tego, że można razem wiele osiągnąć.

 

Poniżej prezentujemy postanowienie sadu rejonowego w sprawie rejestracji Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa. Dokumenty są do pobrania w formacie PDF, do ich otwarcie potrzebny jest darmowy program Acrobat Reader.

 

Postanowienie sadowe w sprawie rejestracji SPB

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.94.200.93 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Matek - Mateusz Lubieniec Dodano: 13-12-2010 IP: Ja jeszcze dołączę się do podziękowań dla wymienionych osób a przede wszystkim Witkowi, z którym telefonicznie umówiliśmy się an spotkanie w który wraz z Szymonem wzięliśmy udział. Były to pierwsze rozmowy które zainicjowały ten dzisiejszy twór jakim jest SPB. Dziękuje także prezesowi za podjecie się pełnienia tego odpowiedzialnego stanowiska i związanych z nim obowiązków. Co prawda do łam historii jeszcze nam daleko ale mam nadzieje, że wspólnym działaniem całego stowarzyszenia i wszystkich jego członków oraz sympatyków, zasłużymy kiedyś na przychylny osąd historii.
Zbigniew - Bodzio Dodano: 29-06-2011 IP: Mam nadzieję, że Boszkowo odzyska swój blask, jaki pamiętam z lat młodzieńczych. To wstyd i hańba, że tak piękne jezioro tonie w śmieciach. Będąc tam w zeszłym roku chciałem obejść jezioro, lecz płoty zagradzające brzeg skutecznie to udaremniły. Czy nie ma mocnych na to bezprawie? Pozdrawiam i życzę Stowarzyszeniu owocnego działania. Owocowego też. :)


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 5.3°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
16.12.2019 06:44

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl