Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Prezes
Data dodania: 03-07-2011 17:36
Data modyfikacji: 03-07-2011 17:38

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa spotkał się z Dyrektorem Rejonowego Oddziału Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lesznie p. mgr inż. F. Halcem.

 

                W dniu 20 czerwca br. Zarząd SPB w osobach: Szymon Zimniewicz i Mirosław Kędziora spotkali się w Boszkowie-Letnisku  z p. dyrektorem Franciszkiem Halcem z Rejonowego Oddziału WZMiUW w Lesznie.

Spotkanie było pierwszym z serii rozmów z p. Dyrektorem dotyczącym nawiązania ścisłej współpracy, która w szczególności dotyczyć będzie kwestii związanych z utrzymaniem drożności kajakowego Szlaku Konwaliowego.

W trakcie spotkania członkowie SPB przedstawili swoje propozycje współpracy, które będą realizowane po 15 lipca, tj. w okresie w którym rozpoczną się prace związane z utrzymaniem cieków wodnych w regionie, w należytym stanie.

SPB planuje kolejne spotkania z p. Dyrektorem, aby  uszczegółowić zakres przewidywanych prac i możliwego udziału członków Stowarzyszenia w w/w  działaniach. Z uwagi na specyfikę prac melioracyjnych, uzgodnienie prac i ścisła współpraca Stowarzyszenia z WZMiUW jest niezbędna.

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.170.78.142 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl