Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 10-02-2019 11:31
Data modyfikacji: 10-02-2019 11:45

     Początek lutego 2019 r. rozpoczęliśmy od wizyty w Wijewie. Na początek mieliśmy okazję spotkać się z p. Mieczysławem Drożdżyńskim, wójtem Gminy Wijewo. Przedstawiciele Zarządu SPB przedstawili swoją dotychczasową działalność i wskazali na możliwe wspólne przedsięwzięcia SPB-Gmina Wijewo w przyszłości. Co z tego się uda zrealizować, pokaże przysłość.

Po spotkaniu w Gminie przenieśliśmy się do Szkoły Podstawowej w Wijewie, gdzie czekał na nas p. dyrektor Andrzej Siekierski. Na spotlkanie Zarząd SPB przyniósł okolicznościowy reprint "Kalendarz Niepodległości", który postanowilo Stowarzyszenie przekazać na rzecz Szkoly Podstawowej w Wijewie. Reprint otrzymało Stowarzyszenie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej p. Andrzej Dudy w podzięowaniu za udział w organizacji przedsięwzięcia z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę (1918-2018) [Rajd Niepodległościowy "Śladami Bartka z Piekła].

Dlaczego reprint trafił do społeczności szkolnej w Wijewie? Bo właśnie z Wijewa jest najięcej uczniów podczas naszej dorocznej akcji "Czyścimy Jezioro Dominickie", przy tej okazji jeszcze raz dziękujemy uczniom i całemu gronu nauczycielskiemu SP Wijewo.

 

 

Materiał zamieszczony na stronie www Gminy Wijewio tuaj:

http://wijewo.pl/wspolpraca-sp-wijewo-ze-stowarzyszeniem-przyjaciol-boszkowa.html


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.236.190.216 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 20.0°C
Temp. wody: 21.7°C
Wiatr: 0.9[m/s]
Kierunek wiatru: SSW

Ostatni odczyt:
18.08.2019 06:45

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl