Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 25-09-2013 10:36
Data modyfikacji: 25-09-2013 10:38

       Już jesień, coraz zimniej, szybciej zapada zmrok. Boszkowo w taką porę to idealne miejsce na spotkania z ciekawymi twórcami, chwile refleksji, twórczej zadumy. Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa ma już w swoim dorobku kilka interesujących wieczorów artystycznych, a zanim nastapią kolejne, sprawdźmy co się dzieje u naszych dotychczasowych Gości, i tak:

Marek Krajewski - dosłownie kilkanaście dni temu pojawiła się kolejna powieść, tym razem wraz z Autorem przenosimy się do Wrocławia powojennego, a konkretnie do 1946 r. Powieść "W otchłani mroku" na pewno będzie lekturą wielu osób tej jesieni. Dodam, że w połowie roku Marek Krajewski przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie promował swoje dwie książki na rynku amerykańskim.

Paweł "Kelner" Rozwadowski z powodzeniem koncertuje ze swoim zespołem Deuter, a już niedługo zagra na reaktywowanej. legendarnej  imprezie w Warszawie pn. "RÓBREGE".

Marek Chwistek wydał album ze swoimi fotografiami z Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. I jak zwykle... nie można oderwać wzroku od piękna przyrody uchwyconego bystrym okiem i obiektywem aparatu fotograficznego Autora. Kto jeszcze nie oglądał w/w dzieła niech żałuje. Wydawcą albumu M. Chwistka jest Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

Dr Leszek Barszcz w początkach września przygotował kolejną edycję "Wieczoru z Krzyckim". Tym razem spotkanie miało tytuł "Krzycki i prawnicy" i jak zwykle zgromadziło wiele osób zainteresowanych tematem.

Jak więc napisałem Nasi Gości przygotowują kolejne ciekawe rzeczy, a my.... powoli szykujmy się na kolejne spotkania organizowane w Boszkowie przez Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa.

Szczegóły wkrótce.

 

 

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.236.190.216 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 20.3°C
Temp. wody: 21.7°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
18.08.2019 07:24

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl