Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 21-10-2013 18:26

        Już pod koniec sierpnia br. p. Marek Chwistek zaprezentował mi swoje nowe dzieło pt. Żerkowsko-Czeszewski Park Krajobrazowy. Nasz Gość Wieczoru Autorskiego z kwietnia br. tym razem zajął się uwiecznieniem piękna Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. Dzieło wydano na zlecenie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Album liczy 262 strony i przedstawia w/w Park Krajobrazowy we wspaniałych fotografiach Marka Chwistka.  Artysta ujął wszystkie pory roku, przedstawił florę i faunę Parku w różnych ujęciach, a wszystko to "zaczarował" swoim kunsztem artysty fotografa. Po obejrzeniu albumu opatrzonego słowem wstępnym Anny Andrzejewskiej i Krzysztofa Schwartza można delektować się pełnią przyrody i może nawet zapragnąć samemu wybrać się na "bezkrwawe łowy" z aparatem fotograficznym w rękach.

Kto widział już album p. Marka Chwistka dotyczący Przemęckiego Parku Krajobrazowego, to warto, aby zdobył kolejne dzieło wielogodzinnych oczekiwań na to "jedno wymarzone, wyczekane ujęcie" zaklęte w fotografię.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.232.51.69 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 17.1°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: NW

Ostatni odczyt:
09.04.2020 11:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl