Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 21-07-2010 08:36
Data modyfikacji: 21-07-2010 08:40

 

Autor: Rosiński Piotr   

20.07.2010.

 

Piękna pogoda to wymarzona okazja do relaksu nad wodą. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają m.in. policjanci i ratownicy WOPR. Warto zadbać o to, aby pobyt nad wodą był bezpieczny i kojarzył się wyłącznie z radością i wypoczynkiem. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z zagrożenia, jakie niesie nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpiecznego korzystania z kąpielisk. Dzisiejszej w nocy około 01:15 policjanci pełniący służbę na terenie Boszkowa zostali powiadomieni przez trzech mieszkańców Wrocławia o tym, że w trakcie kąpieli w jeziorze na brzeg nie powrócił ich kolega. Policjanci natychmiast podjęli działania zmierzające do odnalezienia mężczyzny. Powiadomiono ratowników WOPR, uruchomiono policyjną łódź motorową. Podczas przygotowywania sprzętu ratunkowego, policjanci zostali powiadomieni, że mężczyzna o własnych siłach dopłynął do brzegu. Po uzyskaniu tej informacji mundurowi udali się na teren jednego z ośrodków wypoczynkowych w Boszkowie, gdzie oczekiwała na nich czwórka Wrocławian szczęśliwa, że nic nikomu się nie stało. Jednak za nie przestrzeganie przepisów w tym przypadku Uchwały Rady Gminy Włoszakowice dot.  bezpieczeństwa na plażach, kąpieliskach i innych wodach oraz ruchu łodzi i innego sprzętu pływającego na terenie gminy Włoszakowice, zostali ukarani.

[ Treść tej uchwały znajdziecie Państwo w dziale Przydatne Informacje - wystarczy kliknąc TUTAJ .  przypis e-boszkowo.pl]

 

Informacje jak i motywy graficzne pochodzą ze strony

KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI w LESZNIE

http://www.leszno.policja.gov.pl/


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.74.77 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.4°C
Temp. wody: 20.6°C
Wiatr: 0.4[m/s]
Kierunek wiatru: SW

Ostatni odczyt:
08.07.2020 13:10

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl