Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 13-07-2010 07:42
Autor: Rosiński Piotr   

12.07.2010.

 

11.07.2010r. o godz. 09:10 w Boszkowie na ul. Dworcowej, policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 53-letniego mężczyznę, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości (1,22 ‰ alkoholu w organizmie).

 

 

 

Informacje jak i motywy graficzne pochodzą ze strony

KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI w LESZNIE

http://www.leszno.policja.gov.pl/


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.74.77 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Obywatel który nigdy ani trochę Dodano: 15-07-2010 IP: Popełnił straszne przestępstwo! Dziwie się, że Policja nie użyła broni! Jeżdżąc w takim stanie mógłby zabić co najmniej kilkadziesiąt osób i spowodować ogromne straty materialne. Brawo dla Policji! Nasza wspaniała Policja wykazała się wreszcie! Ja dobrze jest kłaść się spać ze świadomością, że nasza wspaniała Policja czuwa nad rowerzystami. Mam nadzieję, że ten zwyrodnialec dostanie dożywocie. Nie mogę już więcej pisać bo rozważając nad skutecznością naszej Policji wzruszyłem się do łez... wybaczcie.
Matek Dodano: 16-07-2010 IP: :) Bardzo ironicznie ale zarazem dobrze powiedziane... Najwięcej łapie się właśnie nietrzeźwych rowerzystów, zresztą u mnie w mieście jak zejdę z roweru i prowadzę go pieszo, każdy przejeżdżający patrol zatrzymuje się i karze dmuchać. A ja na to że po prostu się zmęczyłem jazdą to prowadzę. A zresztą nawet gdybym był po piwie to czy prowadzenie roweru ( idąc na pieszo prowadząc rower z boku) to naprawdę przestępstwo? Czy tylko nadinterpretacja słowa "PROWADZIĆ"? Rowerzystów zatrzymuje się bo łatwiej. Wolał bym by policja np w Boszkowie częściej stała i wyrywkowo zatrzymywała kierowców samochodów do kontroli. To naprawdę prewencyjne działanie bo studzi krewkich kierowców i daje świadomość tym którzy ją na podwójnym gazie że łatwo im to nie przejdzie. Tymczasem poluje się na rowerzystów... Jasne też uważam, że jechać rowerem pod wpływem to zagrożenie. I trzeba takich rowerzystów eliminować z ruchu ale nie żeby 90% uwagi skupiać na rowerzystach... Dla statystyk?? Tu nie chodzi o brak szacunku do policji a o to że skupiają główną uwagę nie na tym co trzeba.W Boszkowie chciał bym w końcu zobaczyć jakiś pieszy patrol lub częściej widzieć kontrole przy Boszkowskich ulicach. Zresztą przecież wtedy też i tak można kontrolować rowerzystów, także wilk syty i statystyki całe.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: 21.1°C
Wiatr: 2.2[m/s]
Kierunek wiatru: SW

Ostatni odczyt:
08.07.2020 13:40

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl