Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 08-07-2010 13:17
Autor: Zbyszek Krawczyk   

02.07.2010.

 

25.06.2010 ok. godz. 21:30 do jednego z mieszkań na terenie powiatu leszczyńskiego przyszło trzech n/n mężczyzn, którzy poprosili właściciela  o szklankę wody, aby ugasić pragnienie. Ten wpuścił ich do mieszkania i poczęstował wodą. Po chwili dwóch z nich zaatakowało lokatora zadając uderzenia taboretem oraz garnkiem po całym ciele. W wyniku zadanych ciosów mężczyzna stracił przytomność. Świadomość odzyskał na następny dzień w sobotę wieczorem. Nie był w stanie ruszyć się z mieszkania i dopiero w niedzielę rano zawiadomił o zdarzeniu policję z pobliskiej budki telefonicznej. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, widząc stan poszkodowanego natychmiast powiadomili pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala. Z mieszkania zniknęły pieniądze, zegarek i art. spożywcze.

Policjanci podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawców tego rozboju, a nie było to łatwe gdyż przemieszczała się tam rzesza ludzi wobec licznych imprez i festynów. Po intensywnych działaniach policjantów udało się namierzyć i zatrzymać sprawców którymi okazali się dwaj bezdomni mężczyźni  wieku 34 i 25 lat, bezrobotni, karani z za podobne przestępstwa. Pierwszy został zatrzymany zaraz w poniedziałek, natomiast 25-latek ukrywał się na terenie Boszkowa, gdzie został zatrzymany następnego dnia. W trakcie wyjaśnień mężczyźni zasłaniali się  niepamięcią, stanem po spożyciu alkoholu. Pieniądze stracili, a zegarek udało się policji odzyskać.

Wobec 25-latka Sąd zastosował dozór policyjny, a 34-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

 

Informacje jak i motywy graficzne pochodzą ze strony

KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI w LESZNIE

http://www.leszno.policja.gov.pl/


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.74.77 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: 20.6°C
Wiatr: 1.8[m/s]
Kierunek wiatru: WSW

Ostatni odczyt:
08.07.2020 13:20

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl