Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 28-04-2009 10:23
Data modyfikacji: 28-04-2009 12:25

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego z inicjatywy Pana Michała Klawińskiego wydał niedawno Plakat edukacyjny oraz nalepkę, które mają za zadanie zwiększyć świadomość nas Wszystkich w dziedzinie ochrony piękna przyrody, z której korzystamy na co dzień przebywając w Boszkowie i innych terenach Przemęckiego Parku Krajobrazowego.

 

Plakat skierowany jest przede wszystkim do szkół i instytucji. Nalepka natomiast kierowana jest do nas wszystkich, którzy identyfikują się z tą akcją i chcieli by ją umieścić w widocznym dla wszystkich miejscu takim jak sprzęt pływający czy nawet samochód.  Myślę że powinni zainteresować się nią także właściciele wypożyczalni sprzętu wodnego, ośrodków turystycznych czy gastronomicznych bo także w ich bezpośrednim interesie jest zachowanie czystości tych pięknych miejsc.

Zapraszamy osoby, które zainteresowane otrzymaniem takiej naklejki czy wywieszeniem w widocznym miejscu ( np. witryna sklepowa) plakatu, do kontaktu z nami.


Zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej jakże słusznej akcji.

Plakat i naklejki tej akcji zostały wydane przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Zespół e-boszkowo.pl w pełni popiera tą akcje.

 

Plakat Akcji - Kliknij obraz by otworzyć w pełnych wymiarach

 

Naklejka promująca akcje - "Bądź Odpowiedzialny"

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.235.184.215 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 29.9°C
Temp. wody: 25.0°C
Wiatr: 0.9[m/s]
Kierunek wiatru: ESE

Ostatni odczyt:
19.06.2021 11:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl