Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 20-12-2010 20:16

Radio ELKA 16 Grudzień 2010)

 

  Boszkowo. O około 15 cm zostanie podniesiona droga powiatowa w pobliżu głównej plaży w Boszkowie. Ma to ułatwić kierowcom przejazd przez odcinek regularnie zalewany w ostatnim czasie przez wodę z jeziora. Prace przy układaniu specjalnych płyt rozpoczną się za chwile. Na czas robót droga zostanie zamknięta.

Problemy z przelewającą się przez drogę powiatową wodą pojawiły się kilka tygodni temu. Po ostatniej weekendowej odwilży poziom wody podniósł się na tyle, że zdaniem wielu kierowców woda sięgała do progu samochodów osobowych. Zarząd Dróg Powiatowych zapowiedział tymczasowe rozwiązanie i dziś wciela je w życie. O godzinie 12.00 zacznie się podnoszenie drogi. – Ułożymy dźwigiem specjalne płyty drogowe. Mamy nadzieję, że to pozwoli przejeżdżać ten fragment drogi dużo bardziej komfortowo - podkreśla Jan Król kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie.
Na czas układania płyt droga zostanie całkowicie zamknięta, kierowcy jadący w stronę Przemętu, czy też Bucza muszą korzystać z dość kłopotliwych, bo odległych objazdów. – Mamy nadzieję, że cztery godziny wystarczą, by uporać się z tym zadaniem – dodaje kierownik Król. (mah)

 

(fot. MK dla e-boszkowo.pl)

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.170.78.142 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl