Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 18-04-2019 10:20
( Radio ELKA, 27 listopad 2018r. Bartłomiej Klupś )

Wyrok za rozbój w Boszkowie
Młodzi mężczyźni trafią za kraty

 

Na karę bezwzględnego więzienia Sąd Rejonowy w Lesznie skazał dwóch młodych mężczyzn, którzy w czerwcu bieżącego roku napadli na pracownika salonu gier w Boszkowie. Szarpali go, zamknęli w socjalnej przyczepie kempingowej, ukradli pieniądze z utargu i klucze do automatów.

Do zdarzenia doszło 19 czerwca. Mężczyźni, którzy wypoczywali w Boszkowie dokonali rozboju na młodym pracowniku salonu gier. Najpierw kazali mu wejść do przyczepy kempingowej stanowiącej zaplecze socjalne salonu. Gdy odmówił wykonania polecenia, zaczęli go szarpać, popychać, a potem wepchnęli do przyczepy i okradli.


Łupem nie nacieszyli się jednak długo. Wkrótce zostali zatrzymani przez policjantów na terenie sąsiadującego z salonem ośrodka wypoczynkowego. Na widok funkcjonariuszy jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg i złapali go w rejonie promenady przy jeziorze. Drugi został zatrzymany w wynajmowanym domku.


Za popełnione przestępstwo sąd skazał ich na karę bezwzględnego więzienia.


- 25 letni mieszkaniec powiatu milickiego, który działał w warunkach recydywy został skazany na 2 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności. 19-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego usłyszał wyrok 1 roku więzienia - mówi Przemysław Grześkowiak, Prokurator Rejonowy w Lesznie.


Młodzi mężczyźni dobrowolnie poddali się karze, przez co wyrok został wydany bez prowadzenia procesu.

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.205.109.152 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 19.9°C
Temp. wody: 22.2°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: WNW

Ostatni odczyt:
07.07.2020 17:50

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl