Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 04-04-2019 08:00
Data modyfikacji: 18-04-2019 10:37
( Radio ELKA, 04 kwietnia 2019r. Emilia Wojciechowska )

Kolejne włamanie
W Boszkowie wysadzono bankomat

     

Dziś w nocy nieznani sprawcy włamali się do bankomatu mieszczącego się przy ośrodku wypoczynkowym przy ul.Starkowskiej w Boszkowie. Urządzenie jest zniszczone. Nie wiadomo jeszcze czy i ile zginęło pieniędzy. Na miejscu pracują policjanci, którzy sprawdzają jakie są straty i kim byli sprawcy. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym rejonie. We wrześniu ubiegłego roku przestępcy wysadzili bankomaty w Wijewie i we Włoszakowicach, a w grudniu jednej nocy podłożyli ładunki wybuchowe pod bankomaty w Krzycku Wielkim i w Kaszczorze.

Policjanci otrzymali zgłoszenie przed godziną czwartą w nocy. Bankomat mieści się przy ośrodku wypoczynkowym, należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Miejsce zostało ogrodzone, pracują tam technicy kryminalistyczni.


- Bankomat jest zniszczony, policjanci zabezpieczają ślady, ustalają jakie są straty i kim byli sprawcy - powiedziała Monika Żymełka, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.


Wcześniej w tych okolicach też dochodziło do takich zdarzeń. Ostatni skok miał miejsce 7 grudnia 2018 roku. Najpierw sprawcy podłożyli ładunek wybuchowy pod bankomat znajdujący się w ścianie banku w Krzycku Wielkim. W wyniku eksplozji zawalił się sufit w banku. Godzinę później przestępcy działali w Kaszczorze. Na ul.Powstańców Wielkopolskich wysadzili bankomat stojący przed sklepem. Urządzenie rozpadło się na kawałki.


We wrześniu natomiast wysadzono bankomaty w Wijewie, Włoszakowicach i w Szlichtyngowej.

 

 

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.153.135.60 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 17.0°C
Temp. wody: 21.7°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
22.07.2019 02:45

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl