Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 06-08-2018 19:47
( Radio ELKA, 10 lipca 2018r. Filip Wybieralski)

Zatrzymani z narkotykami
Bilans weekendu w Boszkowie

 

W wakacje leszczyńska policja prowadzi zwiększony nadzór w miejscowościach letniskowych. W miniony weekend w okolicach Boszkowa policjanci zatrzymali 9 osób, które posiadały przy sobie narkotyki. Za posiadanie zabronionych substancji grozi im do 3 lat więzienia.

W trakcie minionego weekendu, policjanci zwalczający przestępczość narkotykową, pełnili służbę w Boszkowie. Łącznie zatrzymali oni dziewięć osób, które posiadały przy sobie zabronione substancje odurzające i psychotropowe.

 

- Młodzi mężczyźni w wieku od 21 do 37 lat przechowywali narkotyki w różnych częściach odzieży oraz skrytkach samochodowych. Zatrzymani to mieszkańcy naszego regionu, ale także innych powiatów Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podkarpacia - relacjonuje Monika Żymełka, oficer prasowy KMP w Lesznie.

 

Przy mężczyznach znaleziono kilkadziesiąt tabletek ekstazy oraz kilkanaście gramów amfetaminy i marihuany. Za posiadanie tych substancji grozi im do 3 lat więzienia.

 

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.153.135.60 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.9°C
Temp. wody: 21.7°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
22.07.2019 03:44

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl