Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 06-08-2018 19:45
( Radio ELKA, 6 lipca 2018r. Bartłomiej Klupś)

19-letni złodziej zatrzymany
Znalazł kluczyk i okradał automaty

 

Kilka tysięcy złotych padło łupem złodzieja, który okradał automaty do gier rodzinnych na terenie Boszkowa. 19-latek został zatrzymany przez dzielnicowych z Włoszakowic. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

W ostatnim czasie właściciele dwóch salonów gier zgłaszali kilkukrotne włamania do automatów typu obrotowa karuzela czy cymbergaj. Nie były one jednak w żaden sposób uszkodzone.

Dzielnicowi ustalili, że sprawcą tych przestępstw jest 19-latek bez stałego miejsca zamieszkania, który prawdopodobnie pomieszkuje w swoim samochodzie, przemieszczając się po terenie Boszkowa i okolic. 3 lipca na terenie gminy Włoszakowice policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym poruszał się 19-latek. Mając na względzie swoje wcześniejsze ustalenia zatrzymali młodego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu - mówi Monika Żymełka z leszczyńskiej komendy.


Okazało się, że chłopak osiem razy włamał się do automatów przy pomocy znalezionego kluczyka. W ciągu kilkunastu dni z wnętrza maszyn skradł bilon w kwocie 4,5 tysiąca złotych.


To niejedyny grzech 19-letniego złodzieja. W zeszłym miesiącu wraz ze swoją nastoletnią dziewczyną włamał się do dwóch piwnic na terenie Leszna skąd ukradł m.in. telewizor i rower. W tej sprawie toczy się jednak odrębne postępowanie.

 

 

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.153.135.60 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.6°C
Temp. wody: 21.7°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
22.07.2019 03:05

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl