Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 25-06-2018 22:01
Data modyfikacji: 25-06-2018 22:05
( Radio ELKA, 22 czerwca 2018r. Emilia Wojciechowska)

Sprawcy trafili za kratki
Rozbój w Boszkowie. Pracownika salonu gier zamknęli w przyczepie

Dwóch młodych ludzi napadło na pracownika salonu gier w Boszkowie. Szarpali go, zamknęli w socjalnej przyczepie kempingowej, potem ukradli pieniądze z utargu, router i klucze do automatów. Zaraz po zgłoszeniu policjanci zatrzymali sprawców. Wynajmowali domek w pobliskim ośrodku wypoczynkowym.

Poszkodowany mężczyzna zadzwonił na policję we wtorek, 19 czerwca wieczorem.


- Policjanci, którzy natychmiast pojechali na miejsce ustalili, że do salonu weszło dwóch mężczyzn, którzy nakazali pracownikowi wejść do przyczepy kempingowej stanowiącej zaplecze socjalne salonu. Kiedy mężczyzna odmówił wykonania polecenia, młodzi mężczyźni zaczęli go szarpać i popychać, a potem wepchnęli do przyczepy o okradli - powiedziała Monika Żymełka, rzecznik KMP w Lesznie.


Złodzieje jeszcze nie zdążyli się nacieszyć łupem, a już zostali zatrzymani. Policjanci schwytali ich na terenie sąsiadującego z salonem gier ośrodka wypoczynkowego. - Na widok policjantów jeden z mężczyzn zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg i złapali go w rejonie promenady przy jeziorze. Drugi został zatrzymany w wynajmowanym pokoju - dodała Żymełka.


18-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego i 25-latek z powiatu milickiego usłyszeli zarzuty rozboju. Decyzją sądu obaj na trzy miesiące trafili do aresztu. Grozi im do 12 lat więzienia.

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.215.161.19 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Ja Dodano: 27-06-2018 IP: 81.190.230.61 Ja nawet na swojej działce nie czuję się bezpiecznie.Współwłaściciel wynajmuje swój segment,bluzgi i pijaństwo dzień i noc.Towarzystwo zmienia się co kilka dni i wszystko od nowa. Nic nie można zostawić na tarasie a i w domku trzeba się zamykać na klucz.Wszystko ginie,lub jest niszczone.Dziecko nie może się bawić na zewnątrz, samochód podrapany,dymiacy grill przez dobę.Właściciel daje klucze,bierze kasę i tyle.Jak coś, to żąda dowodów że to jego kliencji narozrabiali,zresztą mało go to interesuje.Twierdzi że za nic nie odpowiada,sami mamy rozprawiać się z wynajmujacymi. Czy na wspólnym terenie można prowadzić działalność gospodarczą którą jest uciążliwa? Jest nas kilka rodzin,boimy się o nasze bezpieczeństwo i dobytek.


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 27.6°C
Temp. wody: 26.1°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
20.06.2019 12:34

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl