Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 27-05-2018 20:04

 

Jezioro Dominickie bardziej czyste

 

Na wodzie, pod wodą, w szuwarach oraz z szerokiej okolicy największego akwenu naszego regionu przeprowadzono już po raz dziesiąty akcję "Czyścimy Jezioro Dominickie". Wzięło w niej udział ponad 700 osób, w tym pokaźna grupa dzieci.

Organizatorzy ze Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa, zaprzyjaźnionych instytucji i przedsiębiorców stworzyli rewelacyjną imprezę, dla której trzygodzinne sprzątanie w wyznaczonych regionach było tylko wstępem. Na terenie ośrodka Sadyba w Boszkowie na uczetników czekała grochówka, grillowana kiełbasa i swojski placek oraz sporo atrakcji artystycznych. Śmieci zebrano troche mniej niź zwykle, gdyż po prostu nasze społeczeństwo ekologicznie wzrasta i coraz mniej w nim niepoprawnych. Jedynie płetwonurkowie ocenili, że w rejonie plaż bylo więcej puszek i butelek po napojach.  (JAC) fot. (JAC)

Bezpośredni link do artukułu oraz zdjęć autorstwa Jakcka Kuika - kliknij tutaj.

Artykuł zaczerpnięty z Gazety ABC http://gazetaabc.pl


 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.212.222.217 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -2.5°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
22.02.2019 21:55

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl