Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 16-04-2018 18:02
( Radio ELKA, 15 kwietnia 2018r. Bartłomiej Klupś)

Przygotowania w Boszkowie i Osiecznej
U progu sezonu

W miejscowościach letniskowych trwają intensywne przygotowania do sezonu. Piękna pogoda za oknem zachęca do wypoczynku nad jeziorem. W ostatnich dniach odwiedziliśmy Boszkowo oraz Osieczną, aby sprawdzić jak idą przedsezonowe prace.

W Boszkowie pojawiliśmy się w piątkowe przedpołudnie. Właśnie tego dnia przygotowania do otwarcia wypożyczalni sprzętu wodnego przy ul. Dworcowej rozpoczął jej właściciel Maciej Zakrzewski.


- Robota idzie dziś pełną parą. Trzeba było na początku trochę wysprzątać teren. Wypożyczalnię planujemy uruchomić 1 maja i mogę zdradzić, że pojawi się pewna nowość. Turyści będą mogli skorzystać z ośmio lub dziewięcioosobowych rowerów wodnych z platformą do opalania, których produkcja rozpoczęła się w tym roku - mówi Zakrzewski.


Intensywne prace trwają także w Klubie na Fali, który będzie otwarty pod koniec kwietnia.


- Powiększamy bar na plaży, będzie także więcej miejsc dla naszych klientów. W tym roku najmłodsi będą mogli korzystać również z małego placu zabaw - zaznaczał Tomasz Grabianowski.


Jak przyznał właściciel klubu, ostatnie dwa weekendy w Boszkowie były wyjątkowe.


- Byłem w wielkim szoku, bo w Boszkowie pojawiło się tyle ludzi, co w sezonie. Apogeum było w zeszłą niedzielę. Miejmy nadzieję, że jest to dobry prognostyk - dodał Grabianowski.


Z kolei Osieczną odwiedziliśmy w sobotnie popołudnie. Można było tam spotkać głównie letników, którzy również szykują się do sezonu.


- Czekaliśmy aż się w końcu zrobi ciepło i można będzie zabrać się za pracę. Dzisiaj malowanie tarasu, trzeba go trochę odświeżyć. Jak tylko będzie pogoda będziemy tu przyjeżdżać. Pierwszy grill już za nami, dziś będzie chyba kolejny, tylko czekamy na gości - mówił nam mieszkaniec Leszna.

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.156.37.174 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 23.2°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
19.04.2018 19:04

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl