Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 16-04-2018 17:41
( Radio ELKA, 12 kwietnia 2018r. Halina Ciesielska)

Policja szuka wandali
Podtopione, przedziurawione łodzie

 

Ktoś zniszczył kilkanaście łodzi wędkarskich, które były zacumowane na kanale między Jeziorami Wielkim i Małym za wsią Boszkowo. - Zastaliśmy widok jak po tsunami, linki zostały odcięte, w dnach były dziury - opisuje właściciel jednej z łódek. Sprawą zajęła się policja.

Kanał między Jeziorami Wielkim i Małym jest miejscem, w którym wielu wędkarzy zostawia swoje łódki. Ostatnio do pomostu było przymocowanych kilkanaście sztuk. Widok, który w środę po południu zastali, przeraził właścicieli. - Łódki zostały podziurawione, kilka jest częściowo zatopionych, a niektórych, w tym mojej, w ogóle nie ma. Nie wiem, może została skradziona - mówi wędkarz.


O sprawie została powiadomiona policja. Znalezienie sprawców nie będzie jednak łatwe. Okolica jest mało uczęszczana, nie ma oświetlenia.

- Może jesteśmy jako wędkarze dla kogoś niewygodni? Może to sprawka kłusowników, a może zwykłych wandali? - zastanawia się pokrzywdzony wędkarz.

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 18.212.222.217 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -1.8°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
22.02.2019 20:25

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl