Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 27-03-2018 18:43
( Radio ELKA, 14 marca 2018r. Jarek Adamek)

Wadium do poniedziałku
Komu ośrodek, komu?

 

   Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się przetarg na sprzedaż ośrodka wypoczynkowego w Boszkowie. Starostwo, które sprzedaje nieruchomość w imieniu Skarbu Państwa liczy na dobre ceny - jedna czwarta pozyskanej kwoty zasili budżet powiatu.

Tak zwany „ośrodek kuratoryjny" to 8 tysięcy metrów kwadratowych z budynkiem noclegowo - gastronomicznym, pawilonem sanitarnym, budynkiem świetlicy,

trzema budynkami pawilonów noclegowych oraz łącznie dziesięcioma budynkami campingów. Cenę wywoławczą określono na 1,5 miliona złotych. -Liczymy tu na dobre oferty, ponieważ jedna czwarta ostatecznej ceny trafia do budżetu powiatu, reszta do budżetu państwa - mówi starosta Jarosław Wawrzyniak. W ubiegłym roku starostwo sprzedało ośrodek przy ul. Dominickiej, tam cena wyniosła 1,4 miliona, jednak cała kwota trafiła do powiatu, ponieważ właścicielem nieruchomości był samorząd.

Przetarg odbędzie się 26 marca, zaś do 19 marca można wpłacać wadium. Więcej informacji znaleźć można w Starostwie Powiatowym lub na jego stronie internetowej. w miarę możliwości naprawiać wspomnianą drogę.

 

(fot. Starostwo Powiatowe w Lesznie)

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.227.76.35 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 17.3°C
Temp. wody: 18.3°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
24.05.2019 20:35

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl