Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 23-12-2017 13:39
Data modyfikacji: 23-12-2017 14:51
( Radio ELKA, 6 grudnia 2017r. Jarek Adamek)

Cena wywoławcza: 1,5 miliona
Starostwo sprzeda ośrodek kuratorium w Boszkowie

Wiosną przyszłego roku odbędzie się przetarg na sprzedaż ośrodka wypoczynkowego Kuratorium Oświaty w Boszkowie. Sprzedaje go starosta w imieniu Skarbu Państwa. Cena wywoławcza wynosić ma ok. 1,5 miliona złotych.

Dziś w Starostwie Powiatowym w Lesznie wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży. To dwie działki o łącznej powierzchni niespełna hektara zabudowane budynkiem noclegowo - gastronomicznym, pawilonem sanitarnym, budynkiem świetlicy, trzema budynkami pawilonów noclegowych oraz łącznie dziesięcioma budynkami campingów. -Sprzedajemy je razem, ponieważ dostęp do drogi ma tylko jedna działka - wyjaśnia Małgorzata Łukaszewska, naczelnik Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Lesznie.

W ogłoszeniu podano szacunkową cenę nieruchomości - 1.530 000 złotych. Tyle mniej więcej wynosić będzie cena wywoławcza w przetargu, który planowany jest na marzec przyszłego roku. -Nieruchomość stanowi własność Skarbu Państwa, dlatego większość pieniędzy ze sprzedaży tam trafi, starostwo otrzyma 25% ceny zakupu - mówi Małgorzata Łukaszewska.

W najbliższy poniedziałek 11 grudnia odbędzie się natomiast przetarg na sprzedaż dawnego schroniska młodzieżowego przy ul. Dominickiej w Boszkowie. Cena wywoławcza to prawie 1,2 miliona złotych. Jak poinformowała nas Małgorzata Łukaszewska są chętni do kupna - wadium wpłaciło pięć osób.

 

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.234.114.202 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Remik Dodano: 25-12-2017 IP: 87.105.139.131 Tu też przypilnujcie żeby nie wycinali drzew i zadbali o kanalizację. Jezioro ma cały czas pierwszą klasę czystości. To jest Przemęcki Park Krajobrazowy!!!!!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: -0.4°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 1.3[m/s]
Kierunek wiatru: SW

Ostatni odczyt:
18.01.2019 22:36

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl