Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 12-10-2017 19:58
( Radio ELKA, 12 października 2017r. Marcin Hałusek)

Koniec poszukiwań na Jeziorze Dominickim
Ciało kajakarza znalezione przy plaży

 

Na brzegu Jeziora Dominickiego w Boszkowie znaleziono ciało mężczyzny. To kajakarz, który 30 września wypłynął z kolegą na środek jeziora i zaginął. Ciało zabezpieczono, sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie dotyczące przyczyn śmierci mieszkańca gminy Włoszakowice.

30 września na Jezioro Dominickie wypłynęło dwóch mieszkańców gminy Włoszakowice. Kilkaset metrów od brzegu przewrócił się kajak, którym płynęli. 57-letniego mężczyznę uratowali wędkarze, 49-latek zaginął. Przez blisko dwa tygodnie prowadzone były poszukiwania mężczyzny. Dzisiaj około godziny 11.00 na zwłoki natknął się pracownik hotelu w Boszkowie. Ciało wypłynęło w rejonie plaży głównej. - Na miejsce udali się policjanci oraz prokurator, potwierdzono, że odnaleziony mężczyzna to 49-latek z gminy Włoszakowice. Ciało zabezpieczono, wkrótce przeprowadzona zostanie sekcja zwłok w celu określenia przyczyn śmierci mężczyzny - powiedziała nam Monika Żymełka, rzecznik KMP w Lesznie.

 

We wtorek z Jeziora Dominickiego wyłowiono ciało innego mężczyzny, 29-letniego mieszkańca Leszna, którego zaginięcie rodzina zgłosiła na początku października.

 

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.227.31.145 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 2.4°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
11.12.2018 23:06

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl