Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 11-10-2017 20:12
Data modyfikacji: 11-10-2017 20:25
( Radio ELKA, 10 października 2017r. Jarek Adamek )

Licytacja w grudniu
Starostwo sprzedaje ośrodek w Boszkowie

 

 

Starostwo Powiatowe w Lesznie wystawiło na przetarg obiekty dawnego schroniska młodzieżowego przy ul. Dominickiej w Boszkowie. Cena wywoławcza to ponad milion złotych.

Nieruchomość położona jest przy Dominickiej 20 na terenie tak zwanego Pudełkowa. Składa się z kilku działek zabudowanych budynkami noclegowymi, budynkiem administracyjnym, gospodarczym i sanitariatami. Cenę wywoławczą ustalono na 1.167 tysięcy złotych, przy czym nabywca będzie zwolniony z podatku VAT. Termin przetargu, który ma formę licytacji, czyli przetargu ustnego nieograniczonego wyznaczono na 11 grudnia.

 

Starosta Jarosław Wawrzyniak już we wrześniu zapowiadając sprzedaż ośrodka informował, że pieniądze za nieruchomość zostaną przeznaczone na wkład własny powiatu w przebudowę drogi z Włoszakowic do Boszkowa - samorząd stara się o dofinansowanie w ramach programu rozwoju infrastruktury drogowej, czyli tak zwanych „Schetynówek". Wstępny koszt inwestycji to 5 milionów złotych.

 

 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.227.31.145 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 2.5°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
11.12.2018 23:36

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl