Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 08-10-2017 09:59
( Radio ELKA, 2 października 2017r. Filip Wybieralski )

Uratowany kajakarz był pijany
Szukają ciała

 

Cały czas trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny, który w sobotę wypadł z kajaka na Jeziorze Dominickim. Obecnie na miejscu pracuje jednostka Straży Pożarnej z Mosiny, która przy użyciu specjalistycznego sonaru o dużym zasięgu szuka ciała zaginionego. - Po jeziorze pływa również policyjna motorówka, która patroluje linię brzegową. Prowadzone działania z ratowniczych, nabrały charakter poszukiwawczy - informowała Monika Żymełka, oficer prasowy KMP w Lesznie.

Przypomnijmy, że w kajaku płynęły dwie osoby. Jedną z nich był 57-letni mieszkaniec gminy Włoszakowice, który został uratowany przez znajdującego się w pobliżu


wędkarza. - Mężczyzna trafił na policyjną komendę, gdzie po przebadaniu okazało się, że ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie - relacjonowała Żymełka.


Cały czas trwają poszukiwania drugiego kajakarza. Przez ostatnie dwa dni do Boszkowa zadysponowano zastępy straży pożarnej z Leszna, Włoszakowic oraz grupy nurków z Kościana i Poznania. Obecnie na miejscu stacjonuje tylko jedna jednostka z Mosiny, która korzysta ze specjalistycznego sonaru o promieniu poszukiwania znacząco większym niż do tej pory.


Ze wstępnych ustaleń wiadomo również, że obaj mężczyźni nie mieli na sobie założonych kapoków.

 

 

 

 


 

Artykuł zaczerpnięty z serwisu Radia Elka

 

 


Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu – na naszym FORUM

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.166.133.84 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 20.4°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.4[m/s]
Kierunek wiatru: NW

Ostatni odczyt:
23.03.2019 15:35

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl