Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 02-08-2017 20:33

Portal Informacyjny Leszna i Powiatu Leszczyńskiego - 24 Lipca 2017r.

 

Odpłynął i wrócił

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Policja, straż pożarna, płetwonurkowie - te służby w Boszkowie miały szukać około 50-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który wypłynął na środek jeziora i zniknął. Miały szukać, bo mężczyzna wrócił.

Policję zaalarmował znajomy mężczyzny, który widział, jak ten na Pudełkowie popłynął wpław na środek jeziora i znikł z pola widzenia. Nie widział go dobrych kilka minut, obawiał się, że kolega utonął. Nad jezioro wezwano strażaków z Leszna i OSP Włoszakowice, a także specjalistyczną, strażacką grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Kościana. Gdy ta ostatnia szykowała się do akcji, mieszkaniec Jeleniej Góry odnalazł się. Przypłynął z powrotem. Policja sprawdziła, czy był trzeźwy - miał jeden promil alkoholu we krwi. Został ukarany mandatem.

Policja powiedziała nam też, że mężczyzna wypływając w nocy na środek jeziora, w dodatku w stanie nietrzeźwym, wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością i przypomniała, że od Maja do teraz w całej Polsce utonęło już ponad 130 osób.

Tekst i fot. J.W.

 

Artykuł  zaczerpnięty z Portalu Informacyjnego Leszna i Powiatu Leszczyńskiego

http://www.leszno24.pl

 

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.196.8.177 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 14.4°C
Temp. wody: 21.1°C
Wiatr: 3.2[m/s]
Kierunek wiatru: WSW

Ostatni odczyt:
21.08.2017 23:10

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl