Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 09-03-2015 09:47

      Wszystkich zainteresowanych szeroko pojmowaną dbałością o środowisko zapraszam na spotkanie 15 marca br. do O.W. SADYBA I przy ul. Starkowskiej 26 o godz. 15:00. Gośćmi będą panowie: Rafał Jagodzik i Dominik Zając.

Rafał Jagodzik, prezes Gminnego Zakładu Komunalnego Sp. z o.o. we Włoszakowicach opowie o pracy oczyszczalni w Grotnikach, natomiast Dominik Zając, szef Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Dominik Zając, przedstawi system zbiórki odpadów w Boszkowie-Letnisku i problemy z tym związane.

Ścieki i odpady, to zagadnienia które są bardzo ważne dla prawidłowowego funkcjonowania każdej miejscowości, tym bardziej dla Boszkowa, które latem gości ogromne rzesze turystów i wczasowiczów. A przecież Boszkowo-Letnisko to także miejsce do życia dla wielu osób, które wybrały osadę nad Jeziorem Dominickim na swoje codzienne życie. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dziękujemy też już dzisiaj Gościom spotkania, którzy przyjęli zaproszenie Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa bez chwili wahania i jak deklarują odpowiedzą na każde pytanie.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.232.51.240 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Jan Dodano: 09-03-2015 IP: 188.33.91.173 Pamiętajcie że czysta woda w jeziorze to wasze błogosławieństwo.Strzec tego trzeba zwłaszcza przez powołanie konkretnych osób.Samo się nie zrobi. Policja zamiast gonić kierowców powinna karać śmieciarzy. Dopiero wtedy będą efekty. Niestety alkomat to najważniejszy przedmiot dla dzielnicowego. Jeździ za turystami goni ich a żuli i brudasów nie widzi.Tylko gdzie tu sie umyć? Nawet ubikacji publicznej trzeba szukać w krzakach.Jak długo jeszcze?


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl