Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 17-04-2015 06:43
Data modyfikacji: 17-04-2015 06:49

   

 

 

 

        25 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami w zakresie pozyskiwania energii na własnej posesji. Ośrodek Wypoczynkowy SADYBA I w Boszkowie-Letnisku tym razem będzie miejscem, gdzie królować będą nowoczesne rozwiązania technologiczne związane z ekologicznym pozyskiwaniem energii elektrycznej.

Każdy kto chciałby mieć swój chociażby mały wkład w rozwój "zielonych technologii" na swojej posesji jest mile widziany. Gościem Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa będą tym razem przedstawiciele firmy ELSETT z Leszna. www.elsett.com.pl 

    Każdy kto chciałby chociaż trochę zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną możliwe, że znajdzie dla siebie korzystne rozwiązanie i wdroży w życie rozwiązania, które sprawią, że będzie "eko". Fachowcy z ELSETT-u na pewno pomogą, zasugerują najlepsze rozwiązania i co najważniejsze pomogą przy realizacji zamierzeń co do czystego pozyskiwania energii. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.

Przybywajcie!


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.205.93.2 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 11.8°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 03:30

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl