Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 04-09-2015 01:16
Data modyfikacji: 08-09-2015 18:22

    Już 12 września Stowarzyszenie Przyjaciół Boszkowa wraz z portalem e-boszkowo.pl zapraszają na spotkanie z trójką morskich obieżyświatów, żeglarzy, którzy opłynęli świat, a zaczynali zgłębiać żeglarskie tajniki na wodach Jeziora Dominickiego. Spotkanie będzie miało miejsce w gościnnym ośrodku SADYBA I o godz. 17:00, a naszymi Gośćmi będą:

Mirosław Lewiński, Maciej Rosochowicz i Janusz Tywoniuk.

       Wrażeń zapewne nie zabraknie, a każdy z Panów opowie nam o swoich przygodach na morzach i oceanach, a zarazem nie zabraknie zapewne wspomnień rodem z Boszkowa. Jak zawsze zapraszamy wszystkich którzy są zainteresowani morskimi przygodami, ciekawi świata, a przy okazji chcą poznać ciekawych ludzi, a może sami chcą wyruszyć w rejs dookoła świata?...Na pewno będzie to miłe spotkanie w sobotnie popołudnie i wczesny wieczór, kto chociaż raz był na tego typu wydarzeniach organizowanych przez SPB i e-boszkowo.pl już to wie, a kto zjawi się pierwszy raz, na pewno nie pożałuje.

 

Przy tej sposobności pragnę podziękować p. Pawłowi Johnowi za udostępnienie miejsca i wsparcie niniejszego wydarzenia.

 

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 35.168.112.145 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 13.8°C
Temp. wody: 20.0°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
09.07.2020 06:30

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl