Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 15-10-2014 11:11

     Już w sobotę Hubertus w Boszkowie! Jak co roku wiekie święto myśliwych i jeźdźców, zapraszamy do Ośrodka Jeździeckiego KALUMET w Boszkowie-Letnisku.

Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk "ogłosi dźwiękowo" imprezę o godz. 10:00, a potem liczne atrakcje dla wszystkich, nie tylko myśliwych i miłośników koni. M.in. pokaz sokolniczy, psy myśliwskie, koncert Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, zabawy dla dzieci oraz pokaz pogoni za lisem. Będą także do zwiedzenia wystawy: trofeów myśliwskich, fotograficzna, jak też będzie coś dla smakoszy, degustacja potraw z dziczyzny, a ponadto przejażdżki wozami i bryczkami, zabawy plastyczne dla dzieci. Pogoda w sobotę zapowiada się niezła, tak więc warto odwiedzić Kalumet i miło spędzić przed i popołudnie w Boszkowie.

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.232.51.240 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl