Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 15-11-2009 17:39
Data modyfikacji: 17-11-2009 02:01
  • Budowa restauracji oraz nowego molo i przystani żeglarskiej przy Centrum Konferencyjno Wypoczynkowym Sułkowski w Boszkowie

 

W dniu 10 września 2009 w publicznie dostępnym wykazie został umieszczony wniosek przedsiębiorstwa BMC Hotels Sp. z o.o. z siedziba w Boszkowie - Letnisku ul Dworcowa 15 na podstawie którego zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach la przecie wzięcia polegającego na budowie restauracji oraz nowe molo i przystani żeglarskiej  przy CKW „Sułkowski" w Boszkowie, realizowanego na działce na 131/6, 131/7, 99 (obręb Grotniki)

(Kliknij aby zobaczyć, o których działkach mowa)

Organem właściwym do przeprowadzenia postępowania oraz rozpatrzenia uwag i wniosków jest Wójt Gminy Włoszakowice. Organem właściwym do wydania opinii i dokonania uzgodnień jest: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska oraz Państwowy Powiatowy Inspektorat sanitarny w Lesznie.

 

W dniu 23 października 2009r. Podano do publicznej wiadomości zawiadomienie o wydaniu  na rzecz Przedsiębiorstwa BMC HOTELS Sp. z o. o. z siedzibą w Boszkowie - Letnisku ul. Dworcowa 15, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie restauracji oraz nowego molo i przystani żeglarskiej przy Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowym Sułkowski w Boszkowie,

Z treścią decyzji oraz dokumentami w sprawie przedmiotowego postępowania, można zapoznać się w Urzędzie Gminy Włoszakowice pokój nr 116, telefon (0 - 65) 52 52 994, w godzinach pracy Urzędu tj. od 7.30 - 15.30

 

  • Budowa obiektu turystyczno - rekreacyjnego „Wioska wakacyjna Boszkowo"

 

W dniu 22 września 2009 wydano także decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach na rzecz Przedsiębiorstwa EUREKA Sp.  o.o. z siedziba w Poznaniu  ul. Janickiego 20b dla przedsięwzięcia polegającego na b udowa obiektu turystyczno - rekreacyjnego „Wioska wakacyjna Boszkowo"  realizowanego na działce nr 982 (obręb Grotniki).

(Kliknij aby zobaczyć, o których działkach mowa)

 

  • Miejscowy Plan Zagospodarowania terenu II (ul. Turystyczna Boszkowo-Letnisko)

W dniu 30 września 2009 Rada Gminy Włoszakowice przyjęła uchwalę numer XXVI/187/09 o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu II położonego w obrębie Włoszakowice, Boszkowo -Letnisko ul. Turystyczna, obejmującego obszar o powierzchni 0,67 ha, położony w Boszkowie - Letnisku  pomiędzy ulicą Turystyczną a jeziorem Dominickim, z wyłączeniem przybrzeżnego pasa terenu o szerokości 100m.

Zainteresowani mogą składać wnioski  w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice w terminie do dnia 24 listopada 2009.

 

  • Rozbudowa ośrodka wypoczynkowego SADYBA przy ulicy Starkowskiej

Ruszyły dalsze parce przy rozbudowie ośrodka wypoczynkowego Sadyba. Rozbudowa polega miedzy innymi na nadbudowie pierwszego pietra.

 


Źródło:

  • Gmina Włoszakowice
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Geoportal.gov

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.233.221.149 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 6.6°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 3.1[m/s]
Kierunek wiatru: SSW

Ostatni odczyt:
21.02.2020 03:30

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl