Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 04-03-2019 15:10

       Zapraszamy członków i sympatyków Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa na spotkanie o godz. 15:00 w niedzielę 10 marca 2019 r.

Miejsce spotkania: gościnny ośrodek "SADYBA" należący do p. Pawła Johna znajdujący się przy ul. Starkowskiej 26 w Boszkowie-Letnisku. Każdy jest mile widziany...

Tematy do pzedyskutowania to m.in zbliżająca się kolejna edycja akcji "Czyścimy Jezioro Dominickie", bieżące kwestie związane z problemami Boszkowa-Letniska, kolejny sezon letni, wysokość stanu wody w Jeziorze Dominickim i wiele innych....

Spotkanie jest pierwszym naszym tegorocznym zebraniem, przypominamy, że przed nami w kwietniu badź maju spotkanie sprawozdawczo-wyborcze o którego terminie poinformujemy zgodnie ze statutem Stowarzyszenia do końca marca br.


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 54.198.92.22 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 12.3°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.4[m/s]
Kierunek wiatru: WSW

Ostatni odczyt:
21.03.2019 12:55

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl