Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Spider
Data dodania: 27-01-2015 11:16
Data modyfikacji: 19-02-2015 17:36

      Już 14 marca br. w O.W. SADYBA spotkamy się na fascynującym wieczorze podczas którego naszymi Goścmi będą: Mirosław Wlekły i Wojciech Zgoła.

Mirosław Wlekły znany dobrze z licznych artykułów prasowych przedstawi swoją nowowydaną książkę (piszamy o niej więcej tutaj), której premiera będzie miała miejsce w lutym br. pt. "All Inclusive", a dotyczącą odległej Dominikany, natomiast Wojciech Zgoła wprowadzi nas w fascynujący świat archeologii podwodnej oraz pokaże odległe Wyspy Galapagos leżące na wielkim Pacyfiku. Pana Wojciecha znamy m.in. jako inicjatora akcji "Czyścimy Jezioro Dominickie", a także jako zapalonego miłośnika podwodnych wojaży. Zapowiada się ciekawy wieczór, kto zainteresowany, zapraszamy w imieniu e-boszkowo.pl i Stowarzyszenia Przyjaciół Boszkowa.

Szczegóły wkrótce!!!

 

 

 

 

 

 


  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 3.229.135.146 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.4°C
Temp. wody: 23.9°C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
07.07.2022 00:30

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl