Strona główna: e-boszkowo

zaloguj | załóż konto
napisane przez Matek
Data dodania: 14-12-2010 20:49
Data modyfikacji: 14-12-2010 20:51

 

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie informuje, że na bieżąco monitoruje sytuację na drodze powiatowej w miejscowości Boszkowo, w związku z jej zalewaniem przez wody jeziora. Powodem podtapiania drogi jest bardzo wysoki stan wód i duże trudności z ich uregulowaniem. Obecny sytuacja na ww. drodze, mimo utrudnień, pozwala na przejazd samochodami.

Aby ułatwić kierowcom poruszanie się po Boszkowie Zarząd Dróg Powiatowych ułoży na zalanym odcinku drogi specjalne płyty progowe, betonowe. Taki zabieg pozwoli podnieść nawierzchnie drogi o kilkanaście centymetrów. Prace prowadzone będą jutro, 15 grudnia 2010 roku. Nie wyklucza się możliwości czasowego zamknięcia drogi na okres przeprowadzanych prac. O takiej sytuacji kierowcy zostaną powiadomieni stosownym oznakowaniem.

Zarząd Dróg Powiatowych jednoczenie informuje, że w chwili obecnej nie ma planów zupełnego zamknięcia tej drogi, chyba, że sytuacja znacznie się pogorszy.
Dodano: 14/12/2010


 Źródło: Strona Powiatu Leszczyńskiego - http://www2.powiat-leszczynski.pl/

  • Fotografia zaczerpnięta ze strony Starostwa Leszczyńskiego

  • Zespół e-boszkowo.pl informuje, że wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne i obyczajowe będą usuwane.
  • Twoje IP to: 34.236.245.255 Pamiętaj, nie jesteś anonimowy.
Dodaj komentarz
Imię:
Treść:

 
CAPTCHA Image
Przeładuj obrazek, jeśli jest nieczytelny
Kod:
Komentarze:
Aktualnie brak komentarzy, bądź pierwszy!


Dane ze stacji meteo.
Temp. powietrza: 16.7°C
Temp. wody: °C
Wiatr: 0.0[m/s]
Kierunek wiatru: ---

Ostatni odczyt:
29.09.2020 17:00

Dane ze stacji meteo, GOSiR Włoszakowice, umiejscowionej na terenie Ośrodka Żeglarskiego przy ul. Turystycznej 7 w Boszkowie - Letnisku.

współpraca

slotex.pl - najlepszy hosting

Copyright © 2011 by e-boszkowo.pl